close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

بهترین راه برای بیان درخواست افزایش حقوق

بهترین راه برای بیان درخواست افزایش حقوق

نحوه درخواست افزایش حقوق

همانطور که ‌می‌دانید درخواست افزایش حقوق توسط کارمندان به مافوق‌شان چندان آسان نیست. در ارائه درخواست حقوق ‌می‌بایست به ارزش‌هایی اشاره نمایید که به محل کارتان اضافه نموده‌اید و تغییرات ایجاد شده توسط خودتان را به نمایش بگذارید. این گونه تأثیرگذاری سخن شما بالاتر ‌می‌رود.

در حقیقت، درخواست افزایش حقوق از جمله مذاکرات تجاری محسوب ‌می‌شود. در طراحی فرم درخواست مدنظرتان باید سعی کنید تا خودتان را جای طرف مقابل تصور کنید، انتظارات مافوق‌تان از کارمندان را مد نظر قرار دهید و فرم درخواست را مطابق با آن طراحی کنید. در ابتدا ‌می‌بایست به دلایل تایید درخواست خودتان فکر کنید و اینکه چرا فرم درخواست شما باید تایید گردد.

چنانچه دستاورد‌ها و اهداف خود را با سلایق و اهداف مدیران خود هماهنگ نمایید، احتمال تاییدیه درخواست شما به مراتب افزایش ‌می‌یابد. البته مدیران با تجربه و خبره حتما این را ‌می‌دانند که چه موقع باید حقوق کارمندان را اضافه نمایند. با این وجود اگر برای مدتی طولانی حقوق شما افزایش پیدا نکرده است، حتما پیش از پر کردن فرم درخواست حقوق خود، شرایط مالی شرکت خود را بررسی کنید و سپس فرم درخواست را پر نمایید.

تکنیک های درخواست افزایش حقوق

زمان مناسب برای ارائه درخواست افزایش حقوق

چنانچه که پیش تر به آن اشاره شد، باید در ابتدا وضعیت مالی شرکت خود تا بررسی نمایید. بررسی و تحلیل این موضوع ‌می‌تواند در چگونگی بیان درخواست شما بسیار موثر باشد. نکته پراهمیت دیگر آن است که باید جایگاه خود را نزد مدیران و مافوق خود به خوبی بشناسید. چنانچه مدیران شرکت شما وجودتان را جهت ارتقا و پیشرفت شرکت لازم و ضروری بدانند، حتما میزان احتمال پذیرش درخواست افزایش حقوق شما چندین برابر خواهد شد.

همانطور که گردآوری اطلاعات خود را درباره عملکرد شرکت خود انجام ‌می‌دهید، حتما زمان مناسب جهت عرضه درخواست مشخص خواهد شد. برای نمونه،‌ هنگا‌می ‌که شرکت شما به لحاظ مالی متضرر ‌می‌باشد، ارائه درخواست حقوق امری عاقلانه محسوب نخواهد شد. چرا که کارفرمایان به این نتیجه می‌رسند که شما با شرایط و وضعیت تجاری شرکت آشنایی لازم و کافی را ندارید. علاوه بر آن، چنانچه شرکت شما به صورت دائم در حال کاهش بودجه ‌می‌باشد، نشان دهنده آن است که وضعیت مالی چندان خوب نیست و درخواست شما به احتمال زیاد رد خواهد شد.

بیشتر بدانید: نرم افزار BOM

انجام تمرین‌های مربوطه پیش از ارائه درخواست

بهتر است هر چه که تمایل دارید درباره درخواست افزایش حقوق خود به مافوق خود بگویید، را در ذهن خود و سپس با صدای بلند تمرین نمایید. همچنین ‌می‌توانید حرف‌های خود را ضبط نمایید و بازپخش تمرین خود را گوش دهید. باید در صحبت‌های خود به دنبال ایرادات و نقاط ضعف خود باشید. بهتر است در متن درخواست، سریعا درخواست خود را ذکر نکنید‌ و کمی‌ مقدمه‌چینی نمایید. علاوه بر این موضوع، توصیه می‌کنیم جملات و لحن خود را از دیدگاه کارفرمای خود نیز بررسی نمایید. سعی کنید تا تما‌می ‌واکنش‌های خود را در ذهن خود مجسم کنید و برای هر یک از آنها پاسخی منطقی در نظر بگیرید.

احتمال رد درخواست افزایش حقوق

همانطور که ‌می‌دانید همواره بخشی از درخواست‌های اداری با پاسخ‌های منفی روبه رو می‌شود که باید برای آن برنامه‌ریزی داشته باشید. چنانچه در زمان ارائه درخواست فرم خود امکان افزایش حقوق وجود نداشته باشد، ‌می‌توانید زمینه را برای آینده نیز مهیا سازید. ‌می‌توانید از کارفرمای خود درخواست کنید تا ایرادات کار خود را به شما گوشزد نماید تا شما بهتر با روند کاری خود از دیدگاه مافوق‌تان آشنا شوید و ایرادات کاری خود را برطرف سازید.

بدین طریق کارفرمای شما متوجه خواهد شد که به طور مصمم تمایل دارید تا همراستا و در مسیر با اهداف شرکت حرکت کنید که این موضوع برای شرکت قطعا سودآور خواهد بود و شما جایگاه خود را حفظ خواهید کرد.‌

احتمال رد درخواست افزایش حقوق

پرهیز از تهدید و شکایت در فرم درخواست افزایش حقوق خود

پیشنهاد می‌کنیم هرگز مکالمات خود را با تهدید و شکایت شروع نکنید. این موضوع سبب ‌می‌شود تا مافوق شما در برابر درخواستی که دارید، حالتی تدافعی به خود بگیرد که این موضوع چندان به نفع شما و روابط کاری شما نخواهد بود. به هیچ عنوان در طول مذاکراتی که دارید، خودتان را با دیگر همکاران مقایسه نکنید و هرگز از آنکه حقوق دریافتی شما از تنها همکارتان پایین تر است، شکوه و گلایه‌ای نداشته باشید.‌ لحن بیان شما بهتر است مثبت باشد و بر روی تاثیرات مثبتی که بر روی شرکت و منافع آن داشته‌اید، متمرکز شوید.‌‌

علاوه بر موارد گفته شده، هرگز کارفرمای خود را به صورت ضمنی و یا عینی به استعفا تهدید نکنید. این موضوع به راحتی ‌می‌تواند فضای جلسه را متشنج کند. همچنین چنانچه با درخواست شما موافقت نشد، تما‌می ‌پل‌های پشت سرتان خراب خواهد شد و کار کردن برای خودتان با چالش‌ها و سختی‌هایی مواجه ‌می‌شود.

نوع بیان مناسب برای ارائه درخواست بیان افزایش حقوق

بهتر است درخواست افزایش حقوق خود را به گونه‌ای طراحی کنید که دستاورد‌های گذشته‌تان برجسته نشود، بلکه کارفرمایتان به تعهد کاری شما پی ببرد. ‌می‌توانید به دستاورد‌هایی که شرکت با برنامه‌های شما کسب کرده‌، بپردازید و از میزان علاقه‌ای که برای رویارویی با سختی‌ها و چالش‌های احتمالی دارید، بنویسید. حتما در فرم درخواست به مافوق‌تان این اطمینان خاطر را بدهید که فشار کاری و اهداف خود را به خوبی می‌دانید. نکته مهم آن است که شما باید بدانید شرکت به چه چیزی بیشتر اهمیت ‌می‌دهد و شما از چه طریق ‌می‌توانید در آن حیطه موفقیتی کسب کنید.‌

سخن پایانی

ارائه درخواست افزایش حقوق توسط کارکنان همواره با فشار‌های روحی و اضطراب همراه بوده است. بهتر است درخواست خود را به گونه‌ای طرح کنید تا رابطه میان شما و مافوق شما از مسیر درست خارج نشود و دلخوری و ناراحتی به وجود نیاید. چگونگی لحن بیان شما نیز تعیین ‌می‌کنند که نتیجه درخواست شما مثبت و یا منفی باشد. با نکاتی که در مقاله به آن اشاره شد، ‌می‌توانید روند مذاکرات خود را جهت افزایش حقوق و دستمزد به صورت درستی پیش ببرید. بدین صورت، چنانچه مافوق‌تان درخواست شما را رد کند، ‌می‌توانید بدون هیچ‌گونه چالشی به همکاری خود با آن شرکت ادامه دهید و پل‌های پشت سرتان خراب نخواهند شد.

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت کلیه فرایندهای فروش، قیمت گذاری فروش کالاها به تفکیک گروه های مختلف مشتریان را فراهم می سازد. همچنین سیاست گذاری چگونگی مدیریت شعب در این نرم افزار انجام می شود.
نرم افزار خزانه داری امکان مدیریت کلیه فرایندهای مرتبط با وجوه نقد سازمان را فراهم می سازد. تهیه گزارش های گردش وجوه نقد در بازه های زمانی مختلف تصمیم گیری های مدیریتی را ساده تر می سازد.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو