close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
 • پشتیبانی
 • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
 • فروش
 • ٨٨٧٣٦٥٠٥-٠٢١
 • ٨٨٧٣٦٥٠٦-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.
نرم افزار های مالی برتر دنیا در سال 2021

نرم افزار های مالی برتر دنیا در سال 2021

بهترین نرم افزارهای مالی

در این مطلب قصد داریم تا بهترین نرم افزارهای مالی پر کاربرد در ایران و نرم افزار های مالی منتخب در سال 2021 را بر اساس آمار جهانی به شما معرفی کنیم.

نرم افزار حسابداری سپیدار

قطعا می توان گفت یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار ایران در سطح شرکت های کوچک و یا متوسط نرم افزار حسابداری سپیدار است. این نرم افزار توسط شرکت سپیدار سیستم آسیا از مجموعه شرکت های همکاران سیستم تولید و در بازار شده است.

نرم افزار مالی هلو از بهترین نرم افزارهای مالی

نرم افزار مالی هلو از بهترین نرم افزارهای مالی است. حدود 20 سال از زمان تولید این نرم افزار می گذرد. هلو هم یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری ایران است. در حال حاضر یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین نرم افزارهای حوزه امور مالی، نرم افزار هلو است.

نرم افزار حسابداری محک

از تاسیس محک تقریبا 10 سال می گذرد که در خلال این مدت، موفق به طراحی و توسعه انواع مختلفی از نرم افزار مالی حسابداری شده است. محک با ارایه نسخه های با کیفیت و پیشرفته فروشگاهی و شرکتی توانسته است اعتماد بسیاری از اصناف، شرکت ها و مصرف کنندگان را جلب کند و به برندی خوش نام و مطرح تبدیل گردد.

نرم افزار مالی قیاس

بیش از دو دهه از فعالیت گروه نرم افزاری قیاس در زمینه تولید سیستم حسابداری مالی در حوزه های مختلف تولید، بازرگانی و خدماتی می گذرد و به خوبی توانسته است با بهره مندی از فناوری های روز دنیا در کنار طراحی و تولید نرم افزار حسابداری نسخه رایگان را هم برای سیستم عامل اندروید پیاده سازی کند.

معرفی نرم افزار: نرم افزار برنامه ریزی تولید

نرم افزارهای برتر سال 2020

نرم افزار حسابداری پیوست

می توان به شرکت و نرم افزار پیوست به عنوان یک فعال برتر اشاره کرد. گروه نرم افزاری پیوست سابقه ای 15 ساله در عرصه ساخت محصولات نرم افزاری در حوزه مدیریتی و مالی دارد که یکی از شرکت های مطرح ایران در این حیطه محسوب می شود.

نرم افزار مالی پارمیس

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس با حدود 2 دهه فعالیت در عرصه تولید انواع نرم افزارهای حسابداری، مالی و مدیریتی، طیف وسیعی از نرم افزارها را طراحی، تولید و به بازار عرضه نموده است.

نرم افزار مالی تدبیر

این شرکت از سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرده است. به مرور زمان امکانات و قابلیت های نرم افزاری خود را افزایش داده و با ادامه این روند توانسته یکی از برترین و معروفترین نرم افزار های حسابداری درایران شود.

معرفی نرم افزار: نرم افزار های مدیریت زنجیره تامین

نرم افزار حسابداری ابرستان

شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش در سال 1382تاسیس شده و آغاز بکار کرده است. این شرکت با استفاده از تعداد زیادی نیروی متخصص و با تجربه ارائه چندین محصول ملی و یکپارچه تحت وب را برای بیش از ۳۰۰ سازمان بزرگ خصوصی و دولتی و ده ها هزار کاربر آنها در کارنامه خود دارد.

نرم افزار حسابداری تاویرا

گروه تاویرا از سال 1395 رسما فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک و اینترنت آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در داخل کشور و صنعت طراحی وب سایت و نرم افزار در دنیا، گروه تاویرا تصمیم گرفت تا در حوزه های مختلف از طراحی نرم افزار تا طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک و همچنین بازی سازی فعالیت خود را ادامه بدهد.

نرم افزار حسابداری شایگان سیستم

شایگان سیستم هم یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری ایران را ارائه کرده است. شرکت شایگان‌ سیستم در سال 1370 به صورت تخصصی در زمینه های مهندسی نرم افزار و با تولید نرم‌افزار جامع و یکپارچه حسابگر شامل بخش‌های مختلف انبار، خرید و فروش، مالی و چک و … آغاز به کار کرده است.

معرفی نرم افزار: نرم افزار حسابداری فروش

نرم افزارهای مالی منتخب

نرم افزار حسابداری پاتریس

جهت انبار داری و حسابداری بخش های مختلف همچون حقوق و دستمزد و تولید از می توان از این نرم افزار استفاده کرد. شرکت پاتریس خدمات نرم افزاری و سخت افزاری و خدمات طراحی و گرافیک را هم انجام می دهد.

نرم افزار جامع حسابداری سودآور

این نرم کار آمد از جمله نرم افزارهای مختص استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک است. گرد آوری امکانات مورد نیاز جهت ساماندهی اطلاعات مالی و تجاری و صنعتی به ساده ترین روش از مزایای بارز این نرم افزار است.

معرفی نرم افزار: نرم افزار های مدیریت منابع انسانی

نرم افزار حسابداری مالیران

در این نرم افزار کلیه اسناد حسابداری دستی و منتج از عملیات سایر مدل های موجود مثل انبار و فروش و اموال و حقوق انجام می شود. شرکت تولید کننده نرم افزار، شرکت فنی مهندسی طراح سیستم است.

نرم افزار حساب یار نوین پرداز

این نرم افزار حسابداری عملیات هایی همچون ثبت سفارش و چاپ رسید و عملیات ویزیتوری را نیز می تواند به راحتی انجام دهد. شرکت تولید کننده این محصول، شرکت فنی مهندسی نوین پرداز است.

نرم افزار حسابداری آرین سیستم

شرکت نرم افزاری آرین سیستم از سال 1383 کار خود را آغاز نمود. در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کنندگان نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی در حوزه های سازمانی است.

نرم افزار کاوش فردا

این نرم افزار ساخت مهندسان استان مشهد است. این نرم افزار برای کسب وکارهای کوچک و متوسط( در حال توسعه ) ساخته شده است. از مهمترین ویژگی‌های این نرم افزار در نظر گرفتن پکیج‌های متنوع برای کاربران است. هر کدام از این بسته و پکیج‌ها کاربرد‌های متفاوتی با یکدیگر دارند و برای مشاغل متفاوتی می‌توان از آن‎ها بهره برد.

نرم افزار فرداد

این نرم افزار حسابداری و حسابرسی در سال ۱۳۹۶ به وسیلۀ شرکت آرین سیستم روانۀ بازار شد. این نرم افزار بیشترین کاربرد را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط( در حال توسعه) دارد. این نرم افزار به واسطۀ پشتیبانی کامل و برندینگ آرین سیستم توانست خیلی زود جای خود را در میان نرم افزارهای مشهور بازار باز کند.

بهترین نرم افزارهای مالی در سال2021

در ادامه بهترین نرم افزارهای حسابداری در جهان را بررسی می کنیم.

نرم افزار مالی QuickBooks Intuit

نرم افزار حسابداری QuickBooks Intuit قابلیت هایی شامل پشتیبانی 7/24 چت و ادغام با Shopify ، PayPal و Square دارد.

 • به شما امکان می دهند تا درآمد و هزینه ها را پیگیری کنی.
 • فاکتورها را ارسال کنید و پرداخت را انجام دهید
 • گزارش های خود را تماما اجرا کنید
 • تخمین ها را به راحتی بفرستید
 • فروش و مالیات را پیگیری کنید
 • دریافت و ساماندهی رسیدها را به آسانی انجام دهید
برترین نرم افزارهای سال 2020

نرم افزار مالی pabbly

pabbly بهترین نرم افزار برای صورتحساب است. Pabbly یک نرم افزار برای استفاده در مشاغل کوچک و متوسط است. این نرم افزار به شما درآمد، درآمد خالص، مشتریان فعال و اشتراک های جدید را نشان خواهد داد.

نرم افزار مالی fresh Books

اگر شما فاکتورهای مکرر ارسال می کنید، به قابلیت ردیابی زمان نیاز دارید FreshBooks می تواند برای شما یک محصول ایده آل باشد. همچنین می توانید موقعیت مکانی دقیق مشتریان را پیدا کنید. یک داشبورد واحد جهت مدیریت امور مالی و حسابداری در اختیار شما قرار خواهد داد.

معرفی نرم افزار: نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار مالی Xero

این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های حسابداری در سال 2021 در دنیا شناخته شده است.

 • به شما این امکان خواهد داد تا فاکتورهای سفارشی ارسال کنید
 • موجودی را برای شما ردیابی می کند
 • سفارشات خرید را جهت اتصال به صورتحساب ها ایجاد می کند
 • گزارش عملکرد مالی را مستقیما به حساب بانکی شما وصل می کند

نرم افزار مالی Wave

اگر به عنوان یک فریلنسر فعالیت دارید و یا فقط چند کارمند دارید،Wave می تواند برای شما مناسب باشد. تمامی خدمات آن رایگان است، از جمله فاکتور و مدیریت تراکنش ها. همگام سازی اطلاعات شما با نرم افزارWave انجام خواهد شد، بنابراین نرم افزار حسابداری شما همیشه به روز عمل می کند.

سوالات متداول

این نرم کار آمد از جمله نرم افزارهای مختص استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک است. گرد آوری امکانات مورد نیاز جهت ساماندهی اطلاعات مالی و تجاری و صنعتی به ساده ترین روش از مزایای بارز این نرم افزار است

 • نرم افزار مالی QuickBooks Intuit
 • نرم افزار مالی pabbly
 • نرم افزار مالی fresh Books
 • نرم افزار مالی Xero
 • نرم افزار مالی Wave

نرم افزار حسابداری QuickBooks Intuit قابلیت هایی شامل پشتیبانی 7/24 چت و ادغام با Shopify ، PayPal و Square دارد.


نرم افزار های کاربردی

نرم افزار حسابداری انبار امکان ارزش گذاری کالاهای موجود در انبار را بر استاندارد های تعریف شده فراهم می سازد. قیمت گذاری کالاها در انبارها به تفکیک عوامل هزینه از ویژگی های خاص این نرم افزار می باشد.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس
تماس
دمو
دمو