close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

فروش اقساطی نرم افزار

فروش اقساطی نرم افزار

فروش اقساطی نرم افزار

شركت طرح اندیشان پویا به مناسبت بیست و پنجمین سال روز تاسیس به پاس قدردانی از جامعه محترم حسابداری اقدام به فروش اقساطی راهكارهای بازرگانی، تولیدی،  خدماتی، دولتی و فروشگاه آنلاین نموده است. مفتخریم که در كنار بزرگان صنعت تولید و بازرگانی توانستیم با راهكارهای پویا در خدمت شما باشیم.

با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و فرا رسیدن سال جدید مدیران محترم مالی شركت ها جهت بهبود چرخه حسابداری در سال مالی پیش رو جهت تجهیز یا تغییرات در نرم افزارهای مالی تفكر می نمایند. شركت طرح اندیشان پویا جهت مشاوره رایگان و دموی نرم افزار آماده خدمت رسانی می باشد و شما می توانید جهت كسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید با واحد فروش طرح اندیشان پویا تماس حاصل بفرمایید.

در طرح فروش اقساطی نرم افزار هیچگونه محدودیتی در انتخاب زیر سسیتمها وجود ندارد و بهره برداران می توانند تركیبی از زیر سیستمهای مورد نیاز خود را از بین مجموعه زیر سیستمهای ERP تولیدی شركت طرح اندیشان پویا انتخاب و جهت خرید سفارش گذاری نمایند.

شرایط خاصی برای بهره مندی از پرداخت اقساطی و استفاده از تسهیلات بانکی در نظر گرفته نشده است و عموم فعالان اقتصادی می توانند ضمن ارائه درخواست و دریافت مشاوره از همکاران واحد بازاریابی و فروش، شرایط و ضوابط اعتبار سنجی را جویا شده و از این شرایط استفاده نمایند.

در طرح خرید اقساطی نرم افزار و مطابق توافقات به عمل آمده، بهره بردار معادل ۸۰ درصد سهم خرید خود را از سیستمهای بانكی جهت تامین مالی تسهیلات دریافت می نماید.

مطابق شرایط اعلامی از سیستمهای ارائه كننده خدمات لیزینگ، در شرایط كنونی سقف ارزش ریالی اعتبار خرید معادل پانصد میلیون ریال می باشد. لازم به توضیح است كه این سقف در آینده بنا به دریافت مجوزهای اعتباری امكان افزایش در آن مقدور می باشد.

جهت استفاده از تسهیلات خرید نرم افزار کافی است با مشاوران شرکت ارتباط برقرار نمایید، ضمن دریافت دمو نرم افزارها و راه حل های مورد نیاز شما، بهترین پیشنهاد و زیرساخت مورد نیاز کسب و کار شما مشخص خواهد شد، سپس کارشناسان واحد بازاریابی و فروش اقدامات و مراحل ثبت سفارش خرید و دریافت تسهیلات را با شما هماهنگ خواهند نمود.

جهت تسریع در عملیات خرید اقساطی نرم افزار، تلاش گردید تا به محض ثبت سفارش تا تكمیل و تحویل نرم افزار فرآیندهای مربوطه حداكثر به مدت سه روز كاری به انجام برسد.

در طرح فروش اقساطی نرم افزار هیچ محدودیت جغرافیایی برای خریداران جود ندارد و بهره برداران نرم افزار در سراسر كشور می توانند جهت ثبت سفارش اقدام نمایند.


تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو