close
اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
  • فروش
  • ٨٨٧٣٦٥٠٥-٠٢١
  • ٨٨٧٣٦٥٠٦-٠٢١
منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

کاربرد نرم افزار هاي سازماني در سايه کرونا

نرم افزار هاي سازماني

بيماري کرونا که به عنوان يک بيماري پاندمي در جهان شناخته شده است، موجب تغييراتي در نظام اداري و سازمان ها گرديده است. براي مقابله با اين بيماري واگير دارد که شيوع بالايي دارد، لازم است تا مدت زمان طولاني اي افراد از حضور در اجتماعات مردمي مثل حضور در ادارات، دانشگاه ها، مراکز تفريحي، مدارس و… پرهيز نمايند. کشور عزيزمان ايران نيز از اين قاعده مستثني نبوده و از اواخر سال 98، بسياري از سازمان ها، ادارات و ديگر کسب و کار هاي کوچک و بزرگ، به دور کاري روي آوردند و اين امکان را به کارکنان و کارمندان خود دادند تا با نرم افزار هاي سازماني در منزل به امور کاري خود برسند.

دور کاري و انجام کارها در محيطي خارج از محيط اداري، زير ساخت ها و خط مشي هاي خاص خود را مي طلبد که اين امر توسط بخش فناوري اطلاعات در سازمان ها، تامين مي شود. سيستم هاي پشتيباني کننده فرآيند کسب و کار هاي کوچ و بزرگ، نقش بسزايي در ايجاد شرايط و امکانات دور کاري در سازمان ها و ادارات را دارند.

يکي از مهم ترين و موثر ترين سيستم هايي که در اين کار نقش پر رنگي دارند، سيستم اتوماسيون اداري است. اين سيستم موجب مي شود تا انجام مکاتبات و تعاملات سازماني به صورت تحت وب و از راه دور، به آساني انجام گيرد. براي اين امر شرکت هاي گوناگوني زير ساخت و بستر هاي مناسبي را طراحي و ارائه کرده اند که شما با توجه به چگونگي و ميزان فعاليتي که داريد، يکي از آن ها را براي اتوماسيون سازي کسب و کار تان بر مي گزينيد.

در ادامه با ما همراه شويد تا با کاربرد نرم افزار هاي سازماني در سايه کرونا که با شما در ميان مي گذاريم، آشنا شده تا بتوانيد بهره وري خود را در دوران مقابله با اين ويروس جهاني از طريق دور کاري و کار در منزل حفظ کنيد.

نرم افزار هاي سازماني

انجام مکاتبات درون سازماني و برون سازماني در بستر وب

سيستم اتوماسيون اداري در دوران کرونا به کمک شما آمده است تا جايگزين مناسبي براي کاغذ و خودکار که استفاده از آن ها در مکاتبات و تعاملات سازماني اعلام شده است، باشد. در نتيجه ي اين امر، تمامي کاربران و کارکنان مي توانند به راحتي و بدون هيچ خطر احتمالي اي، با تمامي بخش ها ارتباط برقرار کنند. اشتراک گذاري پرونده ها و نامه هاي مکاتباتي، کنترل بر روي فرآيند هاي کاري و پيگيري امور، ارجاعات و… با استفاده از کارتابل اداري، از جمله امکانات شگرفي است که در دور کاري، پيش برد فرآيند هاي سازماني و اداري را تسهيل مي بخشد.


طراحي و انجام فرآيند هاي سازماني و کسب و کار هاي کوچک و بزرگ از راه دور

با استفاده از گردش فرم اتوماسيون اداري تحت وب و همچنين فرم ساز، امکان گردش فرم هاي سازماني و طراحي فرآيند ها و همچنين چگونگي انجام کار ها از راه دور، وجود دارد؛ بدين صورت که فرم هاي طراحي شده در اختيار کارکنان قرار گرفته و به آن ها امکان ايجاد و گردش خودکار از طريق کارتابل هاي شخصي شان، به آن ها داده مي شود.

ارجاع بين سازماني

مي دانيم که امروزه با پيشرفت تکنولوژي و ارتباط بين سازمان ها، انجام تعاملات و مکاتبات سازماني تنها محدود به يک سازمان و ارگان نيست. با استفاده از قابليت ارجاع بين سازماني، سازمان مادر مي تواند بدون واسطه و هيچ مشکلي، به راحتي با سازمان ها و اشخاص ذي ربط ارتباط برقرار کند.به اين ترتيب در دوران کرونا با استفاده از اين امکانات مي توان ارتباطات و مکاتبات بين سازماني را بدون هيچ دغدغه اي از راه دور و بدون نياز فيزيکي، انجام داد.

مديريت و بررسي جلسات از راه دور

با استفاده از امکانات سيستم ساماندهي شخصي که در نرم افزار هاي سازماني در دوران کرونا رواج پيدا کرده اند، مي توان جلسات و قرار هاي کاري را به طور دقيق و بي نقصي برنامه ريزي کرده و فعاليت ها و دستور العملاتي که قرار است در آن جلسه ارائه گردد، از راه دور انجام داد.

يکي ديگر از ويژگي هاي بسيار کاربردي اتوماسيون سازي از راه دور اين است که مي توانيد به راحتي صورت جلسه را تهيه و تاييد کرد و امضاي حاضرين را به صورت يکپارچه از آن ها بگيريد. بدين ترتيب سيستم اتوماسيون اداري موجب مي شود تا همه ي فعاليت هاي مربوط به مديريت جلسات در يک محيط به شکل متمرکز در دوران کرونا انجام شود.

اتوماسيون همراه

با پيشرفت تکنولوژي و امکانات ويژه اي که در گوشي هاي تلفن همراه قرار داده شده است، بيشتر افراد تمايل دارند تا کار هاي خود را از طريق اين پلتفرم انجام دهند. با استفاده از نسخه ي موبايل اتوماسيون اداري که شرکت هاي پشتيباني مختلفي ارائه مي کنند، به راحتي مي توان بر روي سيستم عامل هايي غير از ويندوز يعني IOS و Android نصب کرد.

اين قابليت به شما اين امکان را مي دهد تا بدون نياز به ورود به برنامه در آن واحد، از کار هاي جديدي که در کارتابل شخصي تان قرار ميگيرد، آگاه شويد. بدين ترتيب يکي از کار آمد ترين و موثر ترين روش هاي اطلاع به موقع از کار ها در زمان غيبت شما در دوران کرونا و ايجاد دور کاري، به کار گيري و استفاده از اتوماسيون همراه است که در آن علاوه بر مشاهده مخاطبات کارتابل، امکان دستور و ارجاع مرتبط يادداشت ها و نامه هاي اداري و سازماني، تاييد و امضاي نامه ها، ايجاد يادداشت هاي اداري و همچنين صورت جلسه ها، وجود دارد.

نرم افزار هاي سازماني

کارتابل مکاتبات الکترونيک

با توجه به نياز هاي برقراري ارتباطات الکترونيکي بر اساس شرايط فعلي اي که در سايه کرونا بوجود آمده است، سيستم پرتابل مکاتبات الکترونيکي به عنوان ابزاري موثر و کار آمد در اين دوران طراحي و ارائه شده است. با استفاده از اين ويژگي، ارباب رجوع بدون نياز به حضور فيزيکي در سازمان مربوطه و با اتصال به شبکه گسترده اينترنت، مي تواند فرم ها يا نامه هاي مختلف را در سيستم اتوماسيون سازمان مورد نظر ثبت کرده و با مراجعات بعدي به پرتابل نامه ها و مکاتبات به واسطه اينترنت يا پست الکترونيک شخص خود، از آخرين اقدامات انجام شده در روند کاري خود، مطلع شويد.

در پايان

دوران کرونا شرايطي را براي جهانيان بوجود آورده است که ديگر افراد نمي توانند همانند گذشته در اجتماع حضور پيدا کرده و به کار هاي اداري و سازماني خود، سامان دهند. از اين رو شرکت هاي مختلف فناوري اطلاعات و زير ساخت هاي مربوطه دست به کار شده و زمينه را براي فعاليت هايي که مي توان به راحتي و بدون هيچ دغدغه اي در منزل انجام داد، بوجود آورده اند.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس
دمو