close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

آینده سیستم های برنامه ریزی سازمانی

آینده سیستم های برنامه ریزی سازمانی

آینده‌ سیستم‌های برنامه‌ریزی سازمانی

کسب‌وکارهای مختلف همواره برای بهینه‌سازی فعالیت‌های خود و همچنین مدیریت کارکردهای تجاری‌شان نیاز به ابزارهایی دارند که بتواند این هماهنگی‌ها را انجام دهد. سیستم های برنامه ریزی سازمانی به همین هدف ایجاد شده‌اند تا کسب‌وکارهای مختلف با استفاده از آن‌ها هماهنگی بین بخش‌های مختلف خود را افزایش داده و بهره‌وری فعالیت‌شان را ارتقا دهند. در ادامه به بررسی آینده سیستم های برنامه ریزی سازمانی می پردازیم.

نرم افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی استفاده‌های متنوعی دارند و کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند از آن‌ها برای مدیریت تراکنش‌های مالی، مدیریت کارکنان یا منابع انسانی و بهینه‌سازی کنترل مواد تولیدی استفاده کنند.

نرم افزارهای برنامه‌ریزی سازمانی دائما در حال ارتقا یافتن هستند و احتمالاً در آینده امکاناتی را به دست می‌آورند که فرآیندهای مختلف کاری را بسیار ساده‌تر کنند. پیش‌بینی می‌شود ورود هوش مصنوعی به نرم افزارهای برنامه‌ریزی سازمانی یا ERP کارایی این نرم افزارها را افزایش دهد. با ورود هوش مصنوعی به سیستم مدیریت سازمانی، حجم داده‌هایی که می‌تواند در اختیار مدیران قرار بگیرد، افزایش خواهد یافت و پیشرفت و بهره‌وری کسب‌وکار سرعتی مثال‌زدنی خواهد یافت.


سیستم برنامه‌ریزی سازمانی هوشمند

نسل جدید نرم افزارهای برنامه‌ریزی سازمانی، به IERP یا سیستم های برنامه ریزی سازمانی هوشمند معروف هستند. این سیستم جدید داده‌های را پیشرفته‌تر تجزیه‌وتحلیل می‌کند و می‌تواند ضمن ارائه‌ی کاربری صوتی نسبت به سیستم‌های مدیریت سازمانی سنتی، امکانات دقیق‌تری را فراهم کند. سیستم هوشمند برنامه‌ریزی منابع سازمانی علاوه بر اینکه می‌تواند داده‌های پیشرفته‌تری را در فرآیندی پیچیده‌تر تجزیه و تحلیل کند، از یادگیری ماشین بهره می‌برد و عملیات اجرایی سازمان‌ها را با کیفیت و سرعت بیشتری انجام خواهد داد. نرم افزارهای برنامه‌ریزی سازمانی هوشمند می‌تواند با دقت بسیار بالایی اطلاعات را تحلیل کرده و سپس با ردیابی و پیش‌بینی داده‌ها، نتایج آن‌ها را در آینده حدس بزند.

یکی از حیرت‌انگیزترین ویژگی‌های نرم افزارهای برنامه‌ریزی سازمانی هوشمند این است که می‌تواند قوانین خاص و شخصی‌سازی شده‌ی سازمان‌های مختلف را بیاموزد و خود را نسبت به آن‌ها وفق دهد. بر این اساس سیستم‌های برنامه‌ریزی سازمانی هوشمند تنها بر پایه‌ی اصولی از پیش تعیین شده کار نمی‌کند و قابلیت این را دارد که بر اساس نیاز سازمان‌های مختلف تکامل یافته و پیشرفته‌تر شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه سیستم های برنامه ریزی سازمانی هوشمند این است که می‌تواند درخواست‌های قبلی خود را ذخیره کند و اگر در آینده درخواستی مشابه آن دریافت کرد، در زمان کمتری اطلاعات مربوط به آن را شناسایی کرده و گزارش کند. ویژگی‌هایی که به آن‌ها اشاره شد اصلی‌ترین ویژگی‌های نرم افزار های برنامه ریزی منابع سازمانی هوشمند هستند که برای انجام کارهای مختلف وقت و زمان بسیار کمتری را صرف خواهند کرد.

محاسبات دقیق در سرشماری با نرم افزار واسط مالیاتی

تأثیر هوش مصنوعی در آینده سیستم های برنامه ریزی سازمانی چیست؟

تمام کسب‌وکارها فرآیندهای مشترکی دارند که طیف بسیار گسترده‌ای از وظایف را در بر می‌گیرد. به‌کاررفتن فناوری‌های هوشمند در تمام بخش‌های یک سازمان می‌تواند داده‌های بیشتری را به سیستم‌های ERP اضافه کند. اضافه‌شدن داده‌های مختلف به سیستم‌های برنامه‌ریزی سازمانی سبب می‌شود تا روش انجام برنامه‌ریزی‌های مالی مدرن‌تر شده و سرعت بگیرد. ورود هوش مصنوعی و سایر ابزارهای آن با این هدف انجام شده است تا سیستم های برنامه ریزی سازمانی سرعت بگیرند و مدیران آن‌ها در تصمیم‌گیری‌های خود سریع‌تر عمل کنند.

تأثیر هوش مصنوعی در آینده‌ سیستم‌های برنامه‌ریزی سازمانی

در سازمان‌هایی که خود را با تغییرات ساختاری مدیریت وفق داده‌اند، تمامی بخش‌های سازمان به فناوری اینترنت اشیا یا همان LOT مجهز هستند. این فناوری سبب می‌شود تا تمامی داده‌ها بین دستگاه‌هایی که به اینترنت اشیا متصل هستند، جابه‌جا شود و به‌این‌ترتیب تجزیه‌وتحلیل آن‌ها و کسب نتایج از آن ساده‌تر خواهد شد.

این فناوری باعث می‌شود اطلاعات تمامی بخش‌های سازمان در کمترین زمان ممکن به سیستم های برنامه ریزی سازمانی هوشمند منتقل شود. استفاده از اینترنت اشیا که متصل به سیستم مدیریت منابع سازمانی است باعث می‌شود فضای داده‌ها و فضای تولید گزارش در یک جا متمرکز شود تا دسترسی به آن ساده‌تر باشد و در کمترین زمان انجام شود.

معرفی نرم افزار: نرم افزار تحلیل صورت های مالی


چرا استفاده از اینترنت اشیا اهمیت دارد؟

زمانی که دستگاه‌های مختلف مجهز به سنسور، به اینترنت اشیا متصل هستند می‌توانیم تمامی فرآیندهای تولید یک محصول را زیر نظر گرفته و بررسی کنیم. این ویژگی باعث می‌شود تا تمامی اطلاعات موردنظر ما در کمترین زمان ممکن طبقه‌بندی شوند و به‌صورت شفاف بتوانیم خط تولید یک محصول را زیر نظر بگیریم.

شفافیت فرآیندهای تولید که ناشی از اتصال بخش‌های مختلف به اینترنت اشیا است، زمانی که به سیستم های برنامه ریزی سازمانی متصل می‌شود، تصمیمات را دقیق‌تر و مؤثرتر خواهد کرد. زمانی که بتوانیم سرعت تولید محصول را تخمین بزنیم، تاریخ آغاز تولید و تاریخ پایان آن را پیش‌بینی کنیم و زمان رسیدن آن به دست مصرف‌کننده را تعیین نماییم، می‌توانیم برای بهسازی و به‌روزرسانی فرآیندهای تولید نیز برنامه‌ریزی کنیم.

سیستم‌های ERP

پیش‌بینی می‌شود روندهای مورد انتظار در آینده‌ سیستم‌های برنامه‌ریزی سازمانی با استفاده از ماشین‌آلاتی کار ‌کنند که متصل و وابسته به هوش مصنوعی هستند. این ماشین‌آلات در عین استفاده از هوش مصنوعی به سیستم ERP نیز متصل خواهند بود و نقش خود را به‌طور کامل‌تر اجرا خواهند کرد. هرچه کسب‌وکارها بزرگ‌تر شوند و نیاز به هماهنگی بین بخش‌های مختلف آن‌ها بیشتر شود، هماهنگی بین این بخش‌ها اهمیت بسیار بیشتری خواهد یافت.

سیستم های برنامه ریزی سازمانی علاوه بر امکانات اشاره‌شده می‌توانند سرعت تماس مدیران با کاربرانشان را افزایش دهند. سیستم‌های ERP همچنین می‌توانند برای هر یک از کارکنان بخش‌های مختلف کسب‌وکار، پروفایل‌هایی مجزا ایجاد کنند تا مدیران با سهولت بیشتری فعالیت‌های هر یک از اجزا را پیش‌بینی کنند.سیستم های برنامه ریزی سازمانیپیش‌بینی می‌شود روندهای مورد انتظار در آینده‌ سیستم‌های برنامه‌ریزی سازمانی با استفاده از ماشین‌آلاتی کار ‌کنند که متصل و وابسته به هوش مصنوعی هستند.

این ماشین‌آلات در عین استفاده از هوش مصنوعی به سیستم ERP نیز متصل خواهند بود و نقش خود را به‌طور کامل‌تر اجرا خواهند کرد. هرچه کسب‌وکارها بزرگ‌تر شوند و نیاز به هماهنگی بین بخش‌های مختلف آن‌ها بیشتر شود، هماهنگی بین این بخش‌ها اهمیت بسیار بیشتری خواهد یافت. سیستم‌های برنامه‌ریزی سازمانی علاوه بر امکانات اشاره‌شده می‌توانند سرعت تماس مدیران با کاربرانشان را افزایش دهند. سیستم‌های ERP همچنین می‌توانند برای هر یک از کارکنان بخش‌های مختلف کسب‌وکار، پروفایل‌هایی مجزا ایجاد کنند تا مدیران با سهولت بیشتری فعالیت‌های هر یک از اجزا را پیش‌بینی کنند.

پیش‌بینی می‌شود با توجه به سرعت گسترش استفاده از شبکه‌های اجتماعی، سیستم های برنامه ریزی سازمانی نیاز پیدا خواهند کرد تا خود را با شبکه‌های اجتماعی هماهنگ کرده و به پلتفرم‌هایی همچون اینستاگرام و فیسبوک متصل شوند. به نظر می‌رسد نسل جدید سیستم‌های ERP سرعت بسیار بیشتری در هماهنگی با پلتفرم‌های مجازی پیدا کنند. سیستم‌های برنامه‌ریزی سازمانی آینده با قابلیت ادغام خود با سایر فناوری‌ها، زمینه‌ساز کسب اطلاعاتی بیشتر خواهند شد و از این طریق به تصمیم‌هایی حساب‌شده‌تر از جانب مدیران کمک خواهد کرد.

معرفی نرم افزار : نرم افزار حقوق و دستمزد


جمع‌بندی

به نظر می‌رسد هرچه گسترش کسب‌وکارها سرعت بگیرد، نیاز به هماهنگی میان اجزای مختلف آن‌ها نیز سرعت خواهد گرفت. سیستم های برنامه ریزی سازمانی به این منظور طراحی شده‌اند تا ارتباط بخش‌های مختلف یک سازمان را با هم بهبود دهند. فرآیندی که به نظر می‌رسد با اتصال این سیستم‌ها به شبکه‌های اجتماعی بسیار همه‌جانبه‌تر شود.

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار خزانه داری امکان مدیریت کلیه فرایندهای مرتبط با وجوه نقد سازمان را فراهم می سازد. تهیه گزارش های گردش وجوه نقد در بازه های زمانی مختلف تصمیم گیری های مدیریتی را ساده تر می سازد.
نرم افزار حسابداری انبار امکان ارزش گذاری کالاهای موجود در انبار را بر استاندارد های تعریف شده فراهم می سازد. قیمت گذاری کالاها در انبارها به تفکیک عوامل هزینه از ویژگی های خاص این نرم افزار می باشد.
نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت کلیه فرایندهای فروش، قیمت گذاری فروش کالاها به تفکیک گروه های مختلف مشتریان را فراهم می سازد. همچنین سیاست گذاری چگونگی مدیریت شعب در این نرم افزار انجام می شود.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو