close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

آموزش

تماس با پشتیبانی

آموزش

طبق تعاریف علمی، آموزش، به هر گونه فعالیت یا تدبیر از پیش طراحی شده ای گفته می شود که هدف آن ایجاد یادگیری در یادگیرندگان است.

هدف از تاسیس واحد آموزش، ایجاد نظم و هماهنگی متون و مستندات شرکت و تهیه راهنمای نرم افزار و همچنین تحقیق و پژوهش در جهت بدست آوردن استانداردهای علمی در ارائه خدمات محتوایی می‌باشد.

فرایند آموزش، اطمینان از این امر ا‏ست كه كاربران به اندازه كافی برای انجام وظایف خود در نرم افزار جدید آموزش دیده باشد. در همین راستا شرکت طرح اندیشان پویا با ایجاد فرایند استاندارد و مناسب آموزش سعی در نیل به اهداف ذیل دارد.

اهداف فرایند آموزش عبارتند از:

  • مقبولیت همه جانبه‌ی نرم افزار جدید توسط كارفرما
  • انتقال دانش و مهارت‌های مورد نیاز به كاربران برای استفاده از قابلیت‌ها و كاركردهای نرم افزار جدید در حوزه وظایف آنها
  • ارتقاء کیفی چگونگی استفاده از نرم افزارها

انواع خدمات آموزشی شرکت طرح اندیشان پویا

١ – آموزش های همگام با نصب و راه اندازی نرم افزار

پس از انعقاد قرارداد، کارشناسان ما به موازات استقرار هر بخش از نرم افزار، آموزش‌های عملی چگونگی کار با آن بخش را به طور کامل به کاربران محترم آموزش می دهند. این آموزش، تحت عنوان آموزش حین کار می باشد که به صورت حضوری در محل کار مشتریان، ارائه می شود.

٢ – آموزش‌های غیر حضوری

جهت فراهم آوردن آسایش و رفاه مشتریان گرامی، کارشناسان نرم افزار‌ها در ساعات اداری از طریق “مرکز پاسخ گویی تلفنی” پاسخ گوی سؤالات کاربران به صورت غیر حضوری (تلفنی) می باشند.

٣ – آموزش های اختصاصی

پس از خرید محصول از شرکت طرح اندیشان پویا علاوه بر آموزش‌های همگام با راه اندازی نرم افزار، کاربران می توانند در دوره‌های آموزشی اختصاصی شرکت کرده و یک نرم افزار را به طور کامل و متمرکز بر اساس طرح درس از قبل تعیین شده به همراه مفاهیم مرتبط با نرم افزار و استانداردهای آموزشی ما در محل کار آموزش ببینند. شركت ها می توانند با ارسال درخواست خود مبنی بر برگزاری دوره آموزشی مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات آموزشی مورد نظر خود را دریافت نمایید.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو