close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

مشاوره در استقرار نرم افزار

تماس با پشتیبانی

مشاوره

استقرار نرم افزار شامل تمام فعالیت‌هایی است که یک نرم افزار را برای استفاده‌ی کاربران نهایی آماده می‌کند. از آنجایی که هر سیستم نرم افزاری شرایط و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد، فرآیند‌‌ها و روش‌های استقرار آن باید به طور خاص و دقیق برای همان سیستم تعریف شود. بنابراین استقرار نرم افزار، یک فرآیند کلی است که باید با توجه به شرایط و خصوصیات هر سیستم نرم افزاری و خواسته‌های سازمان متقاضی به صورت دقیق تعریف شود.

طی سال‌ها تجربه، شرکت طرح اندیشان پویا با این مسئله مواجه شده است که غالباً کاربران، جهت پیاده سازی نرم افزارها با مشکلات متعددی روبرو شده‌اند. علی رغم آموزش‌های داده شده به کاربران به علت عدم شناخت کامل به نحوه پیکر بندی (تنظیم) ساختار اولیه نرم افزارها و ارتباط بین آنها، عملیاتی شدن آنها معمولاً با کندی صورت می‌پذیرد.

شرکت طرح اندیشان پویا به جهت جلوگیری از اجرای عملیات آزمون و خطا، جهت صرفه جویی در هزینه‌های نفر ساعت کارکنان، پیکر بندی صحیح نرم افزارها و عملیاتی شدن هرچه سریع‌تر نرم افزارهای خریداری شده از سمت مشتریان، پیشنهاد انعقاد قرارداد استقرار و مشاوره در پیاده سازی را به کلیه مشتریان ارائه می‌دهد. این اقدام ضامن پیاده‌سازی موفق نرم افزار‌های خریداری شده بر اساس نیاز مشتریان در مدت زمان کوتاه در سازمان مشتری می‌باشد.

تلاش ما در مجموعه شرکت طرح اندیشان پویا بر این است که با استفاده از فنون، ابزار، رویه‌های علمی و تجربیاتی که در این سال‌ها در تماس با مشتریان و بازارهای گوناگون کسب کرده‌ایم، خدمت شایسته‌ای در انجام استقرار محصول به شما ارائه دهیم.

مراحل استقرار نرم افزار

١ – تعریف پروژه

پس از خرید نرم افزار، فعالیت اصلی جهت تعریف پروژه استقرار آغاز می‌شود. این فعالیت بر اساس نوع کار، مدیر پروژه از سازمان شما و مدیر پروژه طرح اندیشان پویا شکل می‌گیرد. پس از رسیدن به تفاهم‌های لازم جهت نحوه اجرای کار، تیم عملیاتی استقرار شروع به کار می‌کند.

٢ – برنامه ریزی برای نحوه استقرار نرم افزارها

جهت انجام عملیات استقرار، می‌بایست پیش نیازهای اطلاعاتی، سخت افزاری و نیروی انسانی توسط مشتری آماده گردند. در صورت ارائه گزارش مثبت از طرف کارشناسان طرح اندیشان پویا مبنی بر عدم وجود موانع احتمالی مدیر پروژه و فروشنده برنامه‌ریزی عملیات استقرار را با همتای خود در سازمان مشتری انجام می‌دهد.
برنامه زمانبندی انجام عملیات استقرار به گونه‌ای تنظیم می‌گردد که با مدت زمان قرارداد فروش مطابقت داشته باشد. آنچه مسلم است توافقات انجام شده مدیران پروژه مشتری و فروشنده و برنامه‌ریزی صورت گرفته جهت عملیات استقرار راهنمای تمامی فعالیت‌های اعضاء تیم پیاده سازی خواهد بود. بدیهی است اجرای به موقع و صحیح توافق نامه فی مابین مدیران پروژه مشتری و فروشنده ضامن تحقق اهداف قرارداد اولیه خواهد بود.

٣ – شناخت و طراحی فرآیندها

در این مرحله تمامی اطلاعات و فرآیندهای مورد نیاز جهت استقرار برنامه، توسط مشاورین و متخصصین امر از سازمان شما استخراج می‌گردد. این اطلاعات شامل روش‌ها و مدل‌های اجرایی سازمان شما می باشد. بر اساس اطلاعات بدست آمده از سازمان شما و همچنین نیازهای شما، راهکار مناسب شکل می‌گیرد. در نهایت تمامی مواردی که موجب رسیدن سازمان به وضع مطلوب می‌شود، با مشارکت سازمان و تیم استقرار بررسی می‌شود.

٤ – ارائه راهکار استقرار

در مرحله چهارم، تیم عملیاتی پروژه راهکار مناسب سازمان شما را ارئه می‌دهد و راهکار ارائه شده را به جهت هماهنگی و انطباق نرم افزار با اطلاعات و نیازمندی‌هایی که در طول فرآیند شناخت بررسی شده، پیاده سازی می‌کند.

٥ – عملیاتی کردن و آموزش راهکار

در این مرحله راهکار مورد نظر بر روی سیستم مستقر می‌شود. در صورت بروز هر گونه مشکلی، تیم عملیاتی در کم ترین زمان به بررسی مشکل، تجزیه و تحلیل و حل آن می‌پردازد. پس از استقرار نرم افزار، و هم زمان با انجام آخرین تنظیمات جهت رسیدن به بالاترین بهره وری، کاربران نهایی نیز آموزش می‌بینند. برای مدتی کاربران شما وظایف خود را بر روی سیستم جدید تحت نظارت تیم استقرار انجام می‌دهند تا شرکت کاملا اطمینان برقرار کند که نیازهای شما در بالاترین سطح برآروده شده است.

٦ – تحویل نهایی

پس از انجام مراحل استقرار، مدیران پروژه هر دو طرف نسبت به امضاء صورت جلسات تحویل نرم افزار اقدام خواهند نمود و طی انجام این مرحله مدیر پروژه مشتری تایید می‌نماید که نرم افزارهای موضوع قرارداد در سازمان مشتری استقرار یافته است.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو