close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

پیوستن به خانواده طرح اندیشان پویا

پیوستن به خانواده طرح اندیشان پویا

پیوستن به طرح اندیشان پویا

مهمترین سرمایه‌ مادی و معنوی ما، خانواده طرح اندیشان پویا می‌باشد. ما بر آن اعتقاد داریم که، مشتریان، شریك های توسعه شبکه فروش، نمایندگی‌ها، همکاران ما در مجموعه طرح اندیشان پویا و تمام عزیزانی که با ما در ارتباطند، سبب ایجاد خانواده‌ی بزرگی شده‌اند که به سوی هدفی مشترک در حرکت هستند. چشم انداز ما، مطرح شدن به عنوان یکی از برترین شرکت‌هایی است که در حوزه علوم و مهندسی نرم افزار به امر پژوهش، توسعه، آموزش و ارائه خدمات اشتغال دارند و این مهم به دست نمی‌آید مگر با تلاش و ایثار اعضای این خانواده بزرگ.

هدف نهایی ما، خلق ارزش برای همه ذینفعان و توسعه پایدار برای کشورمان ایران است.

ارزش های خانواده طرح اندیشان پویا

١ – مشتریان

مشتریان شركت یكی از با ازرشترین سرمایه های این خانواده هستند، اعتماد مشتریان به تجربه و سابقه طرح اندیشان پویا و درک نیازها و خواسته های حال و آینده آنها باعث ایجاد ارتباط تنگاتنگ و عمیق شده است و این شركت را برای ارائه محصولات و خدمات با كیفیت یاری داده است.

٢ – همیاران توسعه شبکه فروش و نمایندگی ها

استحکام و بزرگی یک خانواده موفق، به گسترش و موفقیت اعضای آن بستگی دارد. قلب تپنده مجموعه، همیاران توسعه فروش و نمایندگی ها هستند که با خلق ایده، فکر، برنامه ریزی و پایش صحیح بازار و محصولات، ما را در این مسیر یاری می‌دهند.

٣ – کارکنان

کارکنان شرکت طرح اندیشان پویا مهمترین سرمایه‌های مادی و معنوی ما هستند. با کسب مشارکت، تفویض اختیار، توانمندسازی، ترویج نوآوری و خلاقیت و ایجاد حس مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، فضای کاری همراه با بهره وری، خلاقیت، نوآوری، ایمنی و اعتماد خلق می‌کنیم تا ما را در دستیابی به چشم انداز و اهداف یاری رساند.

٤ – سیستم‌ها و فرایندها

سیستم‌ها و فرایندهای کارا، اثر بخش و مبتنی بر استانداردهای ملی و بین المللی و قوانین و مقررات، جاری کننده خط مشی‌ها، راهبردها و تصمیمات سازمان در دستیابی به نتایج درخشان و خلق ارزش‌های پایدار برای ذینفعان هستند. ایجاد، یکپارچه‌ سازی، حفظ و بهبود مستمر سیستم‌ها و فرایندهای شرکت طرح اندیشان پویا، یکی از اصلی ترین ارزش‌های ما است.

٥ – ثروت آفرینی

آفرینش ثروت‌های مادی، معنوی و کسب سود عادلانه با رعایت خط مشی اخلاقی شرکت، موفقیت ما را در این سفر تضمین می‌کند و باعث کار آفرینی، رشد و گسترش کسب و کار و خلق ارزش‌های پایدار برای همه ذینفعان خواهد شد.

٦ – فرهنگ سازمانی و اخلاق مهندسی

ترویج فرهنگ تعالی و پایبندی به اخلاق مهندسی، یکی ‌از ارزش‌های اساسی شرکت ما است. با تبلیغ، ترویج و اجرای خط‌ مشی اخلاقی سازمان و پایبندی به محتوای آن در فعالیت‌های روزمره، در جهت دستیابی به چشم انداز و اهداف تعیین شده حرکت می كنیم.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو