close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

تکنیک هایی که باعث می شود یادگیری حسابداری سریع و آسان گردد

تکنیک هایی که باعث می شود یادگیری حسابداری سریع و آسان گردد

آموزش حسابداری

آموزش سریع و سهولت در یادگیری حسابداری از مهم ترین ویژگی های مورد نیاز برای کار با نرم افزار های حسابداری محسوب می شود. در حال حاضر شاید دیگر نتوانیم کسب و کار و یا شرکتی را پیدا کنیم، که کارهای حسابداری خود را به شیوه دستی در دفاتر کاغذی ثبت و نگهداری کند. در سال های اخیر به جهت توسعه سیستم های نرم افزاری و قابلیت های بسیاری که این سیستم ها برای صاحبان مشاغل، مدیران شرکت ها و موسسات فراهم کرده است، استفاده از آنها بسیار فراگیر شده است.

در نتیجه یک حسابدار برای اینکه بتواند موقعیت شغلی خود را حفظ کند و یا اینکه حرفه خود را توسعه دهد نیاز دارد با نرم افزار حسابداری آشنایی لازم را داشته باشد. همچنین یادگیری نرم افزارهای حسابداری برای تمام کسانی که به تازگی قصد ورود به بازار کار را دارند تقریبا الزامی شده، در نتیجه سعی داریم به شما کمک کنیم تا از نکات لازم در رابطه با یادگیری حسابداری آگاهی پیدا کنید.

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نرم افزار های حسابداری، برای سهولت و راحتی مشتریان خود، اقدام به تهیه فایل هایی با محتوای آموزشی در قالب های مختلف اعم از پی دی اف، کلیپ های آموزشی و … نموده اند. این آموزش ها هم در داخل این سایت ها قرار گرفته است و توسط تیم پشتیبانی با مشاوره های لازم به مشتریان ارائه می گردد.

این آموزش ها به راحتی در دسترس کاربران است و مشتریان می توانند در هر لحظه متناسب با نیاز خود به آموزش هایی که در اختیار دارند، مراجعه کنند و نیازهای خود را برطرف سازند. در تمامی این آموزش ها بر اساس ویژگی اختصاصی آموزش و یادگیری آسان سعی شده تا تمامی امکانات نرم افزار حسابداری با جزییات کامل و با مستندات دقیق برای کاربران توضیح داده شود.

این آموزش ها در کنار مشاوره های تیم پشتیبانی که توسط حسابداران با تجربه و مجرب صورت می گیرد، باعث شده تا مشتریان نرم افزار های حسابداری به راحتی بتوانند فعالیت های حسابداری خود را بدون بروز هیچ مشکل و خطایی انجام دهند.

نرم افزار واسط مالیاتی ارسال کننده صورتحساب به سامانه مودیان

هدف‌ خود را از یادگیری حسابداری مشخص کنید

قصد دارید با یادگیری حسابداری کسب در آمد کنید و یا فقط دوست دارید حسابداری را یاد بگیرید. مشخص کنید تا چه سطحی می‌خواهید این حرفه را یاد بگیرید. مشخص کنید ظرف چه مدت زمانی می‌خواهید آن را یاد بگیرید. هر ابزاری را که در رسیدن به هدف‌تان به شما کمک خواهد کرد اولویت‌ بندی کنید. اگر می‌خواهید با حسابداری آشنا شوید، در اولین فرصت ممکن با مراجعه به یک آموزشگاه معتبر حسابداری شروع کنید.

تکنیک های حسابداری

از اشتباه کردن نترسید

شما دچار اشتباهاتی خواهید شد و ترسیدن از این‌ اشتباهات بدترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. برای رسیدن به یک حالت ذهنی مساعد (حالت آلفا) تلاش کنید. حالتی که در آن در عین احساس آرامش، کنجکاو و مشتاق آموختن حسابداری باشید. زمانی اشتباه می‌کنید، فورا عبارت درست را تکرار کنید. این‌ کار مغز شما را مجددا برنامه ‌ریزی کرده و مانع از آن می‌شود که یک اشتباه را دوبار تکرار کنید.


تا حد ممکن به تمرین حسابداری ادامه بدهید

برای یادگیری حسابداری میبایست بدانید که یک حرفه و تخصص جدید را تجربه می کنید. از طریق یک شگرد به نام “اشباع مغزی” تا حد ممکن به تمرینات خود ادامه بدهید. موقع انجام کارهای دیگر سعی کنید فیلم های آموزش حسابداری را حداقل بشنوید.

تمرین حسابداری

روش یادگیری را مشخص کنید

تابه‌حال دقت کرده اید ثبت های حسابداری چقدر می‌تواند گیج‌کننده باشد؟ ثبتها را درنظر داشته باشید. صندوق شما وقتی شارژمی شود ثبت آن بدهکار می گردد. در نگاه اول این مسئله مضحک است که می گوییم صندوق به ما بدهکار است، در نتیجه هرکسی روشی برای یادگیری خود انتخاب می کند.


سرفصلهای حسابداری را هوشمندانه یاد بگیرید.

رایج ‌ترین سرفصل های حسابداری در نود درصد ثبت ها استفاده می‌شود، دانستن سرفصل های اصلی شما را قادر می‌سازد نودوپنج درصد ثبت های حسابداری را متوجه شوید. پس در ابتدا روی یادگیری آنها تمرکز کنید. اما آنها را از طریق ترجمه از زبان عادی یاد نگیرید، چرا که می‌خواهید به محض امکان سند بتوانید به ثبت هدف فکر کنید.

به جای آن، از فنون ارتباط تصویری آن‌ طور که در این جا توضیح داده می‌شود کمک بگیرید. برای مثال واژه‌ معادل “صندوق” را، به جای نگاه کردن به خود کلمه، تصویر سازی یک صندوق بعنوان شخص را یاد بگیرید. هنگامی که دانشی پایه‌ از حسابداری به ‌دست آوردید، به یاد داشته باشید، برای موفقیت فقط باید تمرین و تکرار کند. در نتیجه سعی کنید سرفصل ها را از طریق تکرارهای زمان ‌بندی شده از بر کنید.

معرفی نرم افزار: نرم افزار حسابداری فروش


می توانید سریع شروع بکار کنید

آیا یکی از نرم افزار حسابداری را به خاطر می‌آورید؟ اگر پاسخ‌ شما منفی است، احتمالا به‌خاطر این است که هیچگاه عملا با نرم افزار برای یادگیری حسابداری کار نکرده اید. یادگیری یک مهارت جدید فرآیندی کاملا خلاقانه است، چرا که باید قطعه‌ های واژگانی و دستورزبانی را کنار هم گذاشته و با آنها ثبت های قابل درک بسازید. مانند هر اقدام خلاقانه‌ دیگری، این کار را هم صرفا با انجام دادن می‌توانید یاد بگیرید.

با دیگران همکاری کنید. هر زمان که در فرآیند یادگیری حسابداری احساس راحتی کردید، یک شخص “پیگیر” پیدا کنید، یعنی کسی که از اصلاح کردن بی‌وقفه‌ اشتباهات شما ابایی نداشته باشد. سرپرست و پیگیر حسابداری می‌توانند هر دو یک شخص باشند، اما نه به طور هم‌ زمان. با رفع اشکال و تکرار و تمرین مهارت لازم را در این حرفه به دست می آورید.

یادگیری حسابداری

با ایجاد صفحه در نرم افزار Excel آشنا شوید.

Microsoft Excel یا سایر نرم افزارهای صفحه گسترده برای حسابداران بسیار ارزشمند است، زیرا به شما کمک می کند اعداد را در نمودار ردیابی کنید یا محاسباتی را برای ایجاد صفحه گسترده مالی انجام دهید. حتی اگر اصول آن را بدانید ، همیشه می توانید مهارت های متوسط یا پیشرفته را برای ایجاد صفحه و نمودار را بیاموزید.


کتاب های حسابداری را بخوانید.

می توانید دانش خود را با خواندن کتاب های حسابداری افزایش دهید. به دنبال کتابهای سطح ابتدایی باشید که توسط نویسندگانی که در زمینه حسابداری تجربه دارند نوشته شده است، زیرا این کتابها بیشتر حاوی اطلاعات تحقیق شده هستند. کتاب آشنایی با حسابداری ، توسط پرو ماریوت ، جی آر ادواردز ، و هوارد جی مالت ، کتاب مقدماتی پرکاربردی است که هم برای اهداف آموزش عمومی و هم برای زبان آموزانی که قصد دارند در حسابداری تخصص بگیرند ، یک شروع عالی محسوب می شود.

حسابداری کالج: رویکرد شغلی توسط کتی جی اسکات یک کتاب درسی دانشگاهی است که به طور گسترده ای برای دوره های حسابداری و مدیریت مالی استفاده می شود. این کتاب همچنین دارای گزینه CD-ROM حسابداری Quickbooks است که می تواند برای حسابداران مشتاق بسیار ارزشمند باشد.

صورت های مالی: راهنمای گام به گام درک و ایجاد گزارش های مالی توسط توماس آر. ایتلسون مقدمه ای پرفروش در گزارش های مالی است و ممکن است اولین گام برای فراگیران علاقه مند به ورود به حوزه حسابداری می باشد.


یک دوره حسابداری بگذرانید.

شما همیشه می توانید دوره هایی را در آموزشگاه خود ببینید یا دوره های آنلاین حسابداری را بصورت رایگان بگذرانید. وب سایت هایی مانند Coursera یا سایر وب سایت های آموزش آنلاین را امتحان کنید تا دوره های رایگان تدریس شده توسط متخصصان برجسته در زمینه حسابداری را پیدا کنید. البته همه موارد لازم برای داشتن یک حسابدار عالی را نمی توان در یک دوره آموخت.

بهترین قیمت خرید نرم افزار ارسال صورتحساب به سامانه مودیان

جمع بندی

آموزش سریع و سهولت در یادگیری حسابداری از مهم ترین ویژگی های مورد نیاز برای کار با نرم افزار های حسابداری محسوب می شود. یادگیری نرم افزارها برای تمام کسانی که به تازگی قصد ورود به بازار کار را دارند تقریبا الزامی شده است. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نرم افزار های حسابداری، برای سهولت و راحتی مشتریان خود اقدام به تهیه فایل هایی با محتوای آموزشی در قالب های مختلف اعم از پی دی اف، کلیپ های آموزشی و … نموده اند.

از طریق یک شگرد به نام “اشباع مغزی” تا حد ممکن به تمرینات خود ادامه بدهید. هر زمان که در فرآیند یادگیری حسابداری احساس راحتی کردید، یک شخص “پیگیر” پیدا کنید، یعنی کسی که از اصلاح کردن بی‌وقفه‌ اشتباهات شما ابایی نداشته باشد.

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت کلیه فرایندهای فروش، قیمت گذاری فروش کالاها به تفکیک گروه های مختلف مشتریان را فراهم می سازد. همچنین سیاست گذاری چگونگی مدیریت شعب در این نرم افزار انجام می شود.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو