close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

نحوه انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک

نحوه انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک

نرم افزار حسابداری مناسب مشاورین املاک

مسکن از جمله نیاز‌های اساسی زندگی به شمار می‌رود که در همه جوامع از برجسته‌ترین و مهم‌ترین مسائل تعریف می‌شود‌. رشد جمعیت، افزایش نیاز به مسکن را به‌دنبال دارد، سبب افزایش فعالیت افراد در زمینه املاک شده است. به طوری که تعداد بنگاه‌ها در تمامی مناطق کشور رشد داشته است. بنابراین با زیاد شدن کار املاک ها، نیاز به نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک احساس می شود.

چرا مشاورین املاک به نرم افزار حسابداری نیاز دارند؟

همانطور که می‌دانید از جمله نیازهای اساسی مشاورین املاک، کنترل و مدیریت بیزینس‌ها، مدیریت ویزیتورها و نیز محاسبه و برآورد مقدار پورسانت‌ها در کنار عملیات‌های مالی بنگاه می‌باشد.استفاده از این نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک، می‌تواند منجر به آسان‌سازی و تسهیل فرآیندها و نیز افزایش دقت در محاسبات شود.

افزون بر این، در این نرم افزارها می‌توان اشخاصی نظیر مشتریان و بازاریاب‌ها را تعریف نمود. بدین صورت اسناد و مدارک مربوط به هر فرد را پیوست نمایید. در این صورت می‌توانید در کمترین مدت زمان ممکن به اسناد مدنظر خود دسترسی داشته باشید.

با اشاره به نوع حسابداری در بنگاه‌های معاملات املاک، می‌توان به خوبی نیاز به استفاده از این نوع نرم افزار‌ها را حس کرد.از جمله امکانات و خدماتی که این نرم افزارها می‌توانند در اختیار مشاورین فعال در حوزه املاک قرار دهند، می‌توان به برآورد و محاسبه مقدار درآمدهای رهن، اجاره و فروش و دیگر درآمدها در مدت زمان‌های مشخص اشاره نمود.

نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک
نرم افزار حسابداری ویژه مشاورین املاک

علاوه بر اینها، محاسبه مقدار هزینه‌های واحد صنفی مشاورین املاک که شامل مواردی نظیر کارمزد کمیسیون، قبوض، مالیات و اجاره بها می‌باشد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.با توجه به اینکه تنوع نرم افزارهای املاک به صورت گسترده‌ای افزایش داشته است، انتخاب برای متقاضیان سخت شده و گاها ممکن است افراد در انتخاب این نرم افزارها دچار سردرگمی‌هایی نیز بشوند.

مشاورین املاک در انجام امور روزانه خود می‌بایست نرم افزاری را در اختیار داشته باشند که بتوانند بدون هیچ گونه دغدغه و مشکلی از آن استفاده نمایند. بررسی و شناسایی انواع ویژگی‌های این نرم افزارها می‌تواند در خریداری این محصولات کمک نماید. در ادامه به بررسی خصوصیات آنها می‌پردازیم.

نرم افزار سامانه مودیان پویا یکی از کاملترین نرم افزارهای ارسال صورتحساب الکترونیکی

ویژگی ها و قابلیت های یک نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک

برای آنکه متقاضیان نرم افزارهای ویژه مشاور املاک بتوانند خرید خود را به صورت بهتر و با اطمینان بیشتری انجام دهند، لازم است تا بررسی‌های لازم در رابطه با تمامی خصوصیات این محصولات و همچنین خدمات و امکاناتی که به مشتریان ارائه می‌دهند، انجام شود. ساده و آسان بودن کار با نرم افزارهای ویژه مشاور املاک، تخصصی بودن آنها، قابلیت حسابداری خاص مشاورین فعال در زمینه املاک و پویا بودن آنها از جمله عواملی هستند که باید به هنگام تهیه آنها مد نظر داشته باشید. در ادامه به بررسی مختصری از هر یک از این موارد می‌پردازیم.

ساده بودن محیط نرم افزار حسابداری

به هنگام انتخاب این نرم افزارها حتما به خاطر داشته باشید که اینها می‌بایست حتما دارای قابلیت‌های متعددی باشند. اما به هیچ عنوان احتیاجی به وجود قابلیت‌های پیچیده در آنها نمی‌باشد. به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم از نرم افزار‌هایی با امکانات بالا و یک محیط ساده استفاده نمایید.

تخصصی بودن نرم افزار حسابداری

به هنگام خرید این نرم افزارها حتما دقت کنید که حتما خاص مشاور املاک باشند.بعضی از نرم افزارهای حسابداری در زمینه مشاور املاک طوری طراحی و ساخته شده‌اند که برای کار کردن با آنها به تنها یک حسابدار نیاز می‌باشد. به همین جهت هیچ ضرورتی ندارد که یک مشاور املاک حسابداری را برای انجام امور خود استخدام نماید. به همین دلیل آن دسته از نرم افزارهای حسابداری که برای شرکت و کمپانی‌ها طراحی شده‌اند، به هیچ عنوان برای استفاده مشاورین املاک مناسب نخواهد بود.

قابلیت حسابداری ویژه مشاورین املاک در نرم افزارها

نرم افزارهای حسابداری که ویژه مشاورین املاک طراحی شده‌اند، به طور کامل با انواع نرم افزارهای حسابداری شرکت‌ها متفاوت می‌باشند. توصیه می‌کنیم افراد فعال در حوزه املاک به هیچ عنوان از نرم افزارهای حسابداری انواع شرکت‌ها استفاده نکنند. چرا که تنها حسابداران می‌توانند با این نرم افزارها فعالیت نمایند.

پویا بودن نرم افزار حسابداری

بهتر است نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک حتما ویژگی پویایی را داشته باشد. بدین معنا که بتوانید به آسانی یک مورد را به آن اضافه کنید. برای نمونه تصور کنید نوع نقشه‌کشی در بخش ثبت ملک در نرم افزار وجود نداشته باشد. مشاورین املاک می‌بایست بتوانند به آسانی این مورد را به بانک اطلاعاتی آن بیفزایند.

قیمت نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک
قابلیت های نرم افزار حسابداری مناسب مشاورین املاک

نحوه انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک

انتخاب انواع نرم افزارهای حسابداری فعال در زمینه املاک با توجه به نیازهای صاحبین کسب و کارها و خود بیزینس‌های مدنظر انجام می‌شود. جهت انتخاب این نرم افزارها می‌بایست شرایط ویژه‌ای را مدنظر داشته باشید. در ادامه به بررسی اهمیت این موارد می‌پردازیم.

افراد فعال در زمینه املاک جهت انتخاب این نوع نرم افزار می‌بایست نیازهای خود را به خوبی شناسایی کنند و آنها را مورد بررسی قرار دهند. همچنین بررسی نوع سیستم‌های حسابداری املاک از دیگر عوامل موثر در انتخاب این نرم افزارها به شمار می‌رود‌‌. علاوه بر این موارد، امکانات جانبی و میزان بودجه و هزینه‌ها نیز از دیگر مواردی هستند که با کمک این نرم افزار‌ها می‌توانند مورد بررسی قرار گیرند.

سخن پایانی
همانگونه که قبل‌تر در مقاله به آن اشاره کردیم، استفاده از انواع نرم افزار حسابداری مناسب برای مشاورین املاک می‌تواند به آنها در پیشبرد هر چه بهتر امور کمک نماید. همچنین به بررسی ویژگی‌های لازم جهت انتخاب این نرم افزارها پرداختیم. چنانچه قصد تهیه نرم افزارهای حسابداری مناسب برای فعالین حوزه املاک را دارید، بهتر است انواع امکانات، خدمات و کاربردهای آنها را مورد بررسی قرار دهید.

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار انبار تعدادی امکان طبقه بندی پویا بابت مواد اولیه، کالاهای نیمه ساخته و محصول و سایر کالاهای موجود در انبار را متناسب با کسب و کار فراهم می سازد. همچنین ورود و خروج کالاها به سادگی و هماهنگ با فرآیندهای مرتبط و جاری در سازمان قابل مدیریت می باشد.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو