close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

کاربران نرم افزارهای حسابداری دنبال چه هستند؟

کاربران نرم افزارهای حسابداری دنبال چه هستند؟

کاربران نرم افزار حسابداری

امروزه صاحبان کسب و کارهای مختلف و حسابداران، برای سر و سامان بخشیدن به حساب‌های مالی خود و فعالیت‌های حسابداری، نرم افزارهای مخصوص این کار را جایگزین دفترهای حسابداری می‌کنند. نرم افزار حسابداری، باعث می‌شوند کارهای حسابداری خیلی راحت‌تر و ساده‌تر انجام شوند و همچنین این امکان را به افراد مختلف می‌دهند تا بدون داشتن تخصص ویژه در حسابداری بتوانند کارهای مالی خود را انجام دهند.اما کاربران نرم افزارهای حسابداری باید برای کار با این نرم افزارها حتما یک دوره آموزشی داشته باشند تا بتوانند به راحتی با آنها کار کنند.

کاربران نرم افزار حسابداری

پس کاربران نرم افزارهای حسابداری، صاحبان مشاغل و حسابداران هستند، هر کدام از این کاربران اولویت‌ها و معیارهایی را برای انتخاب نرم افزار خود لیست کرده و براساس آن نرم افزار حسابداری خود را تهیه می‌کنند. دانستن این اولویت‌ها و معیارها می‌تواند به خلق یک نرم افزار جامع و کاربردی کمک کند و باعث افزایش فروش آن شود. در این مطلب قصد داریم مهم‌ترین انتظارات کاربران نرم افزارهای حسابداری را شرح دهیم، با ما همراه باشید.

انتظارات کاربران نرم افزارهای حسابداری

به طور کلی می‌توان گفت کاربران نرم افزارهای حسابداری، توقع دارند برنامه مورد نظرشان دارای امکانات تخصصی و کاربری آسانی باشد و از این طریق بتواند در وقت و هزینه آن‌ها صرفه‌جویی کند. انتظارات مشترک کاربران از یک نرم افزار حسابداری کارآمد شامل موارد زیر است:

معرفی نرم افزار: نرم افزار حسابداری انبار

نرم افزار، کاربری و گرافیک مناسبی داشته باشد

صفحات و گزینه‌های موجود در برنامه حسابداری باید به‌گونه‌ای باشند که حسابدار بتواند در کمترین زمان ممکن و بدون سردرگمی به صفحه دلخواهش هدایت شود. همچنین یک نرم افزار کارآمد در کنار این ویژگی باید از گرافیک مناسبی برای ارائه نمودارها و گزارش‌ها نیز برخوردار باشد تا از این طریق مدیران به درک شفاف‌تری از وضعیت مالی خود برسند. به‌خصوص زمانی که نیاز هست حسابداران با مدیران بالادستی ارتباط برقرار کرده و به آن‌ها گزارش دهند. گرافیک مناسب شامل نمودار و گزارش می‌تواند باعث ایجاد ارتباط بهتر بین آن‌ها شود.

نرم افزار کاربری و گرافیک مناسب

نرم افزار حسابداری از سرعت بالایی برخوردار باشد

سرعت بالای نرم افزار حسابداری یکی از انتظارات مشترک تمامی کاربران است. سرعت بالا باعث می‌شود کاربران بتوانند کارهای حسابداری خود مانند ثبت، بارگذاری اسناد و… را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. همچنین این مسئله پس از مدتی رضایت کاربر را به‌دنبال داشته و در وقت و هزینه او نیز صرفه‌جویی خواهد کرد. اما سرعت پایین نرم افزار نه‌تنها باعث خستگی و آزار کاربر می‌شود بلکه بازدهی کار حسابدار را نیز پایین می‌آورد و قطعا بعد از مدتی کاربر ترجیح می‌دهد نرم افزار دیگری با سرعت بالا را جایگزین کند.

معرفی نرم افزار: نرم افزار حسابداری فروش

نرم افزار حسابداری امکان تهیه گزارش‌های مختلف را فراهم کن

کاربران نرم افزارهای حسابداری انتظار دارند بتوانند گزارش‌های مختلف مورد نیازش را به راحتی با استفاده از نرم افزار خریداری شده، تهیه کنند. گزارش‌ها ممکن است با توجه به نوع کسب و کار متفاوت باشند و نرم افزار حسابداری تهیه شده، باید این امکان را به کاربر بدهد تا متناسب با کسب و کارش به تهیه گزارش بپردازند.

تهیه گزارش در نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری توانایی تبدیل گزارش‌‌ها و اسناد را به فایل اکسل داشته باشد

امروزه با اینکه اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها از نرم افزارهای حسابداری استفاده می‌کنند اما باز هم پیش می‌آید که برخی از آن‌ها گزارش‌های مالی خود را در قالب فایل اکسل بخواهند. یک فایل مالی در قالب اکسل می‌تواند به راحتی در همه جا استفاده شود. کاربران از نرم افزار حسابداری انتظار دارند بتواند این کار را برایشان انجام دهد اما متاسفانه برخی از نرم افزارها هنوز هم فاقد چنین قابلیتی هستند.

معرفی نرم افزار: نرم افزار حقوق و دستمزد

تمامی فعالیت‌ها باید به صورت یکپارچه در نرم افزار انجام شود

یکی دیگر از انتظارات کاربران نرم افزارهای حسابداری، یکپارچگی آن است. یکپارچگی نرم افزار این امکان را فراهم می‌کند تا فعالیت‌های انجام شده در نرم افزار (مانند کنترل حساب بانکی، عملیات چک، انبارداری، فروش، خرید و…) در انتها تبدیل به موجودی مالی شرکت یا سازمان شوند و نیازی به دوباره کاری نباشد. یک نرم افزار حسابداری یکپارچه، باعث ثبت اطلاعات به شیوه‌ای منسجم شده و اطلاعات را به صورت سازمان یافته در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

سرعت بالا و صدور فاکتور در نرم افزار سامانه مودیان

نرم افزار حسابداری باید امنیت اطلاعات را تامین کند

تامین امنیت اسناد مالی یکی از مهم‌ترین کارهای سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. نرم افزار حسابداری امن و بدون ایراد اجازه دسترسی افراد غیر مسئول را به این نرم افزار نمی‌دهد. همچنین در کنار داشتن این امکان مهم، نحوه ذخیره‌سازی اطلاعات نیز باید طوری انجام شود که در آینده هیچ یک از داده‌های موجود دچار خرابی یا مشکل نشوند.

امنیت اطلاعات در نرم افزار حسابداری

پشتیبانی خوب توسط شرکت فروشنده انجام شود

کاربران پس از تحقیق و بررسی، برای خرید نرم افزار هزینه می‌کنند اما ممکن است بعد از خرید با مشکلاتی روبرو شوند. بسیاری از این مشکلات فقط از طریق پشتیبانی فروشنده قابل حل می‌باشد، کاربران انتظار دارند شرکت فروشنده در مواقع مورد نیاز به کمکشان بیاید و پاسخگوی سوالاتشان باشد.

معرفی نرم افزار: نرم افزار حسابداری ارزی

سخن پایانی
اولین قدم برای تولید یک نرم افزار حسابداری خوب و کامل آگاهی از انتظارات و نیازهای مشتریان است، برخی از این انتظارات و نیازها ممکن است با توجه به کسب و کارها متفاوت باشد اما برخی دیگر مانند امنیت، پشتیبانی و… در همه کسب و کارها مشترک هستند. بدین ترتیب شرکتی در فروش نرم افزار خود موفق خواهد بود که به تمامی این مسائل توجه داشته باشد.

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار حسابداری انبار امکان ارزش گذاری کالاهای موجود در انبار را بر استاندارد های تعریف شده فراهم می سازد. قیمت گذاری کالاها در انبارها به تفکیک عوامل هزینه از ویژگی های خاص این نرم افزار می باشد.
نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت کلیه فرایندهای فروش، قیمت گذاری فروش کالاها به تفکیک گروه های مختلف مشتریان را فراهم می سازد. همچنین سیاست گذاری چگونگی مدیریت شعب در این نرم افزار انجام می شود.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو