close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

نرم افزار آنلاین انبارداری چیست و چه قابلیت هایی دارد ؟

نرم افزار آنلاین انبارداری چیست و چه قابلیت هایی دارد ؟

نرم افزار آنلاین انبارداری

شاید تا صد سال پیش هنگامی که مردم کالاهای موردنیاز خود را در انبارهای شخصی‌شان ذخیره می‌کردند، هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که روزی انبارداری به یک علم تبدیل شود. انبارداری به‌عنوان یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های مدیریت کمپانی‌های بزرگ، نقش مهمی در بهبود کیفیت یک مجموعه دارد. بیش از یک دهه است که همه‌ی کمپانی‌های بزرگ برای مدیریت انبارهای خود علاوه بر استخدام فردی که به او «انباردار» گفته می‌شود، از ابزارهایی به نام نرم افزار آنلاین انبارداری نیز استفاده می‌کنند. در ادامه بیشتر درباره‌ی نرم افزار آنلاین انبارداری و استفاده‌های آن خواهیم نوشت.


انبار و انبارداری

بهتر است قبل از آشنایی با نرم افزار آنلاین انبارداری و شناختن ویژگی‌های آن، بدانیم انبار و انبارداری هر کدام چه ویژگی‌هایی دارند و تعریف دقیق آن‌ها چیست.

انبار به‌عنوان جایی مطرح می‌شود که محصولات مشابه و یا مختلف، بر اساس طبقه‌بندی خاص و نظام‌مند در آن نگهداری می‌شوند. انبارداری هم که مفهومی برآمده از خود انبار است، به سیستم مدیریت، طبقه‌بندی و استفاده از کالاهای انبارشده گفته می‌شود که وظیفه دارد کالاها را بر اساس نظمی مشخص به انبار وارد و یا از آن خارج کند.

مزایای نرم افزار های انبار داری

معرفی نرم افزار آنلاین انبارداری

در حقیقت استفاده از نرم افزار انبارداری ، علم انبارداری را نوین و پیشرفته کرد. سیستم مدیریت انبار کنترل، آمارگیری و ورود و خروج کالا از انبار را از حالت دستی خارج کرده و با دقت بالایی آن را انجام می‌دهد. به عبارت دیگر کامپیوتر جای انسان را گرفته است تا وظایف او را با دقت بالا و خطای کمتری انجام دهد.

شما با استفاده از نرم افزار آنلاین انبارداری می‌توانید تمام خریدها، فروش‌ها و ورود‌وخروج اجناس را زیر نظر بگیرید و با بالاترین دقت آن‌ها را مدیریت کنید.
انبارداری فرایندی پیوسته و همیشگی است و برای موفقیت در آن باید چند کار دائما مورد بررسی قرار بگیرد. انبارهای مختلف باید بتوانند با تولیدکنندگان کالاهای مختلف ارتباطی سازنده داشته باشند و شاخصه‌ی «سطح موجودی» را برای تمام محصولات حفظ کنند. این فرایند سه‌گانه با ارسال منظم کالا به خارج از انبار تکمیل می‌شود. امروزه دیگر استفاده از روش‌های سنتی انبارداری نمی‌تواند حجم و پیچیدگی‌ کارهای انبارها را مدیریت کند. به همین دلیل نرم افزارهای انبارداری آمده‌اند تا شیوه‌ی انبارداری را از روش سنتی به روش نوین تغییر دهند.

معرفی نرم افزار : نرم افزار حسابداری انبار


اهمیت استفاده از نرم افزار آنلاین انبارداری

مدیریت موجودی کالا:

برای هر انباری، مدیریت موجودی محصولات انبار یکی از مهم‌ترین بخش‌های این حرفه است. زمانی‌که موجودی محصولات مشخص نباشد، در فرایند جذب سفارش و ارسال محصول نیز اختلال ایجاد می‌شود و در نهایت باعث کاهش فروش خواهد شد. مدیریت کالاها هم برای خریداران و هم برای فروشندگان اهمیت زیادی دارد؛ فرض کنید می‌خواهید از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید، اگر ندانید کالای موردنظر شما در انبار وجود دارد یا خیر، در خرید دچار مشکل خواهید شد. فروشندگان نیز ممکن است سفارشی از یک محصول خاص را ثبت کنند اما پس از ثبت‌شدن متوجه عدم موجودی آن در انبار شوند. نرم افزار آنلاین انبارداری با ارائه‌ی گزارش‌های دقیق و مداوم به رفع این مشکل‌ها کمک می‌کند.

خدمات پس از فروش برای مشتریان:

اتوماسیون نرم افزار آنلاین انبارداری به شما و مشتریان‌تان کمک می‌کند تا بتوانید از تجربه‌ی خریدوفروش محصول راضی باشید. مشتری پس از دریافت کالای درخواستی خود می‌تواند تقاضای تغییر محصول را از طریق اتوماسیون سیستم انبارداری ثبت کند و انباردار نیز می‌تواند نتیجه‌ی درخواست او را در کمترین زمان ممکن به او گزارش کند. نرم افزار آنلاین انبارداری تجربه‌ی خرید را آسان و لذت‌بخش خواهد کرد.

امکان ارسال انواع صورتحساب الکترونیکی با نرم افزار واسط سامانه مودیان

افزایش فروش:

کمپانی، شرکت و یا فروشگاه شما زمانی که بتواند سفارش‌های مختلف را با سرعت بیشتری دریافت، پردازش و ارسال کند، میزان فروش آن نیز بالاتر خواهد رفت. طبیعی است که افزایش فروش از طریق یک سیستم پردازش قدرتمند ممکن می‌شود و می‌تواند با تسریع در ثبت سفارش‌ها، فروش شما را افزایش دهد.

افزایش فروش با نرم افزار های انبار داری

گردش سریع سرمایه:

هرچه تعداد سفارش‌های ثبت‌شده و به‌دنبال آن میزان فروش شما افزایش پیدا کند، سرمایه‌ی شما سریع‌تر از حالت ایستا به پویا تبدیل می‌شود. افزایش سرعت پردازش علاوه بر تزریق مداوم سود به حساب شما، باعث می‌شود با سرعت بیشتری خریدهایتان را انجام داده و کالاهای جدید را جایگزین کالاهای قدیمی کنید.

ادغام قابلیت‌ها:

سیستم‌های انبارداری هوشمند باعث می‌شوند مشاغل مختلفی که زیرمجموعه‌ی کسب‌وکار شما هستند با هم هماهنگ شوند و در هماهنگی با هم کل فرایند ثبت و ارسال سفارش را سرعت ببخشند. بی‌شک هر کسب‌وکاری در ابتدا نیازهای کمتری در مقایسه با زمان پیشرفت‌اش خواهد داشت و یک سیستم انبارداری هوشمند باید بتواند همزمان با توسعه‌ی کسب‌وکار، پیشبینی نیازهای جدید شما را هم مدنظر داشته باشد.


امکانات نرم افزار آنلاین انبارداری

شما با استفاده از نرم افزار آنلاین انبارداری می‌توانید محل هر محصول را در هر گوشه‌ی انبار مشخص کنید تا به‌راحتی دسترسی به آن امکان‌پذیر باشد. سیستم انبارداری هوشمند به شما این امکان را می‌دهد تا ویژگی‌های جانبی هر محصول را به اطلاعات آن محصول در سیستم اضافه کنید تا ثبت سفارش و ارسال آن آسان‌تر شود.

نرم افزار آنلاین انبارداری می‌تواند به‌محض رسیدن موجودی کالا به زیر مقداری مشخص، انباردار را مطلع کند تا نسبت به شارژ محصول اقدام کند. این نرم افزار با استفاده از رابط نرم افزاری می‌تواند محصولات موجود در انبار شما را در سایر سیستم‌ها نیز تعریف کند. این نرم افزار کاربردی همچنین می‌تواند خود را با قوانین مالیاتی هماهنگ کند و خواسته‌های شما را برای اعمال مالیات بر ارزش افزوده انجام دهد. علاوه بر این تمامی اطلاعات و آمار انبار از طریق فایل اکسل و داده‌های مشخص قابل ارائه هستند و به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید.

نرم افزار آنلاین انبارداری مجهز به بارکدخوان است و می‌توانید کالاهای ورودی به انبار را با خواندن بارکد آن‌ها ثبت کرده و سپس ویژگی‌های محصول را به اطلاعات کالا اضافه کنید.


جمع‌بندی

به‌طور کلی سیستم انبارداری هوشمند یک قدم بلند برای سامان‌دادن به کسب‌وکار شما هستند. با استفاده از نرم افزار انبارداری دیگر هرگز در دریافت آمار کالاهای موجود، کالاهای خارج‌شده و کالاهای واردشده دچار خطا نخواهید شد و گزارش تمام تراکنش‌های انبار به‌راحتی قابل دسترسی است. بنابراین اگر صاحب یک انبار بزرگ هستید یا قصد دارید انبار کوچک فروشگاه یا کسب‌وکار خود را مدیریت کنید، بهتر است از نرم افزار آنلاین انبارداری استفاده کنید تا معجزه‌ی آن را مشاهده کنید.‎

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار انبار تعدادی امکان طبقه بندی پویا بابت مواد اولیه، کالاهای نیمه ساخته و محصول و سایر کالاهای موجود در انبار را متناسب با کسب و کار فراهم می سازد. همچنین ورود و خروج کالاها به سادگی و هماهنگ با فرآیندهای مرتبط و جاری در سازمان قابل مدیریت می باشد.
نرم افزار حسابداری انبار امکان ارزش گذاری کالاهای موجود در انبار را بر استاندارد های تعریف شده فراهم می سازد. قیمت گذاری کالاها در انبارها به تفکیک عوامل هزینه از ویژگی های خاص این نرم افزار می باشد.
نرم افزار خرید و تدارکات امکان مدیریت کلیه فرایندهای خرید، از مرحله درخواست تا خرید و تحویل به انبار را فراهم می سازد. مدیریت دستور خرید و چگونگی استعلام های خرید از وظایف مهم این نرم افزار می باشد.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو