close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

نقش انفورماتیک در بحران کرونا

نقش انفورماتیک در بحران کرونا

انفورماتیک در زمان کرونا

آنچه در مقاله نقش انفورماتیک در بحران کرونا خواهید خواند؟

یکی از مشکلاتی که تمام دنیا امروزه با آن درگیر هستند را می‌توان کرونا در نظر گرفت. بحران کرونا نزدیک به یکسال است که توانسته شرایط زندگی و کسب و کارها را به چالش بکشاند و مشکلاتی را نیز به وجود آورد؛ برای مثال بسیاری از سازمان و شرکت‌ها به دلیل تعطیلی‌ها یا قوانینی که برای این دوره اخذ شد نتوانستند روند کاری گذشته خود را انجام دهند و در این مسیر مشکلات گوناگونی برای آن‌ها ایجاد شده است.

از طرفی برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها دست به اقداماتی زدند و توانستند شرایط را تحت کنترل خود درآورند؛ این اقدامات بسیار متنوع هستند که باید متناسب با حرفه و زمینه‌ای که در آن مشغول هستید انتخاب شوند، اما یکی از این موارد را می‌توان نقش انفورماتیک در بحران کرونا در نظر گرفت. امروزه شاهد استفاده از دانش انفورماتیک در مسائل گوناگون هستیم که به سبب استفاده از آن تغییرات گوناگونی نیز ایجاد شده است.

دورکاری در دوران کرونا

نقش انفورماتیک در بحران کرونا چیست؟

شاید برای شما در ابتدا این سوال مطرح شود که انفورماتیک چیست و چه تاثیری بر روند کاری در زمان بحران کرونا دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت انفورماتیک در لغت به معنای دانش دریافت و انتقال اطلاعات است، این دانش توانسته نقش بسیاری بر کسب و کارهای گوناگون داشته باشد و بسیاری از مسائل را برای افراد راحت تر کرده است.

اگر شما تصمیم دارید داده و اطلاعات یک سازمان و شرکت را به داده و اطلاعاتی تبدیل کنید که امکان استفاده از آن‌ها وجود دارد، ما به شما بهره گیری از دانش انفورماتیک را پیشنهاد می‌دهیم. امکان استفاده از انفورماتیک در موضوعات گوناگونی چون حفظ اطلاعات، مبارزه با فسادهای مالی، بررسی و پردازش داده‌ها و بسیاری از مسائل دیگر وجود دارد.

امروزه کمتر کسی است که از دنیای کامپیوتر و تکنولوژی دور باشد و بسیاری از افراد امور خود را با استفاده از این دست تکنولوژی انجام می‌دهند؛ برای مثال شرکت و سازمان‌های کمی هستند که امور مالیاتی خود را به صورت دستی انجام می‌دهند. با وجود چنین شرایطی، بحران کرونا را می‌توان تا حدودی کنترل کرد، به این صورت که بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها اقدام به دورکاری کنند.

ضرورت ارسال صورتحساب به سامانه مودیان و مراحل کلی صدور

شاید این سوال برای شما پیش آید که آیا امکان انجام این کار وجود دارد یا خیر و به چه صورت است؟ در رابطه با این سوال باید گفت که دورکاری و انجام کارها بدون حضور در محیط کار چند وقتی است که امکان پذیر شده و در دوران بحران کرونا این موضوع بیشتر دیده می‌شود، تنها چیزی که در رابطه با این موضوع وجود دارد، داشتن و در دسترس بودن ابزار کار مناسب است؛ برای مثال در ادامه به بررسی بخش حسابداری شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در بحران کرونا فعالیت خود را دارند، می‌پردازیم.

معرفی نرم افزار: سیستم حسابداری فروش


نقش انفورماتیک در بخش حسابداری سازمان و شرکت

حسابداری یکی از بخش‌های مهم و حائز اهمیت برای هر شرکت و سازمان به حساب می‌آید که چشم پوشی و کم توجهی به آن می‌تواند مشکلات گوناگونی را ایجاد کند. وظیفه‌ای که بر عهده‌ی این بخش است را می‌توان بررسی و تجزیه و تحلیل مسائل مالی شرکت و سازمان در نظر گرفت که باید به صورت دوره‌ای انجام شود، چرا که اگر چنین بررسی‌هایی انجام نشود، امکان به وجود آمدن مسائل گوناگون وجود خواهد داشت و می‌تواند ضرر و خسارت‌های بسیاری را به بار آورد.

با توجه به این مسائل و همچنین بحران کرونا، سازمان‌ها و شرکت‌های بسیاری اقدام به بررسی و ادامه کار با شیوه‌های گوناگون کردند. در این میان نباید از نقش انفورماتیک در بحران کرونا و دیگر مسائل نیز غافل شد. همانطور که می‌دانید حرفه‌ی حسابداری یکی از حرفه‌هایی به حساب می‌آید که در آن کامپیوتر و تکنولوژی بیشتر از هر چیز دیگری تاثیر دارد و دانش انفورماتیک نیز از دانش‌هایی به حساب می‌آید که بر این حوزه تاثیرات قابل توجه ای گذاشته است.

برای مثال شما می‌توانید با استفاده از دانش انفورماتیک و نرم افزارهای مخصوص، زمانی که در منزل هستید حقوق کارمندان شرکت و سازمان یا برای مثال لیست درآمد و بدهکاری، خرید و فروش و موارد دیگر را بررسی کنید. با انجام چنین کاری، شما علاوه بر آنکه مشغول فعالیت هستید، شرکت و سازمان نیز متضرر نخواهد شد. شما باید پس از بررسی و انجام وظایفی که بر عهده تان قرار گرفته، گزارش‌های لازم را به مدیریت و بخش‌های مربوطه تحویل دهید که برای این کار نیز روش‌های گوناگونی وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانید از بحران کرونا بگذرید.

نقش انفورمایک در دورکاری حسابداران

نقش انفورماتیک در سازمان‌های پزشکی و درمانی

از دیگر مواردی که می‌توان برای آن از دانش انفورماتیک استفاده کرد، سازمان‌های پزشکی و درمانی است. نقش انفورماتیک در چنین حوزه‌ای به این صورت است که یک پزشک امکان دسترسی به اطلاعات بیمار را خواهد داشت؛ این موضوع در شرایطی چون بحران کرونا می‌تواند کاربردی و مناسب باشد و بر بهبود و پیشرفت خدمات نیز اثر بگذارد.

تاثیری که دانش انفورماتیک بر حوزه‌ی پزشکی دارد به این صورت است که امکان جمع آوری، بررسی و به کارگیری اطلاعات و آماری که برای سلامتی است را مهیا می‌کند؛ همچنین با استفاده از این شیوه شما می‌توانید در هر زمانی که می‌خواهید به آمار و اطلاعات موجود دسترسی پیدا کنید؛ این موضوع نیز اهمیت بسیاری دارد و باعث می‌شود روند درمان حتی در شرایطی مانند بحران کرونا نیز به خوبی پیش رود.


سازمان و شرکت‌های گوناگون دیگری وجود دارد که در زمینه‌های متفاوتی مشغول فعالیت هستند و آن‌ها نیز در چنین شرایطی با مشکلات گوناگونی روبرو هستند؛ اما با توجه به متن راه‌های گوناگونی وجود دارد که می‌توانند با استفاده از آن‌ها از چنین مشکلاتی جلوگیری کنند، بنابراین لازم است پیش از هر چیزی حرفه و فعالیت خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که برای آن امکان استفاده از تکنولوژی وجود داشته باشد.

معرفی نرم افزار: سیستم حسابداری

دورکاری پزشکان در دوران کرونا

امروزه با توجه به وضعیت موجود باید به فکر راه‌حل‌های گوناگون برای سازمان و شرکت‌های گوناگون بود که با توجه به این شرایط ضرر نکنند. همانطور که مطالعه کردید، نقش انفورماتیک بر این موضوع نقش پررنگی به نظر می‌رسد. توصیه می‌شود اگر به دنبال موفقیت در حوزه‌ی کاری خود هستید، اما از طرفی نیز از بابت بحران کرونا نگران هستید از شیوه‌هایی که در متن به آن‌ها اشاره شده استفاده کنید. در آخر امیدواریم که این مطالب برای شما مفید واقع شود و بتوانید از آن بهره‌ی کامل را ببرید.

سوالات متداول

شما می‌توانید با استفاده از دانش انفورماتیک و نرم افزارهای مخصوص، زمانی که در منزل هستید حقوق کارمندان شرکت و سازمان یا برای مثال لیست درآمد و بدهکاری، خرید و فروش و موارد دیگر را بررسی کنید.

تاثیری که دانش انفورماتیک بر حوزه‌ی پزشکی دارد به این صورت است که امکان جمع آوری، بررسی و به کارگیری اطلاعات و آماری که برای سلامتی است را مهیا می‌کند و هر زمان که می توانید به آمار و اطلاعات موجود دسترسی پیدا کنید.


نرم افزار های کاربردی

نرم افزار حسابداری انبار امکان ارزش گذاری کالاهای موجود در انبار را بر استاندارد های تعریف شده فراهم می سازد. قیمت گذاری کالاها در انبارها به تفکیک عوامل هزینه از ویژگی های خاص این نرم افزار می باشد.
نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت کلیه فرایندهای فروش، قیمت گذاری فروش کالاها به تفکیک گروه های مختلف مشتریان را فراهم می سازد. همچنین سیاست گذاری چگونگی مدیریت شعب در این نرم افزار انجام می شود.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو