close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

موفقیت های شغلی با استفاده از نرم افزارها

موفقیت های شغلی با استفاده از نرم افزارها

موفقیت های شغلی

احتمالا به این امر واقف هستید که اگر امروزه در مهارت های مرتبط با تکنولوژی قوی نباشید، نمی توانید شغلی مناسب و دلخواه برای خود انتخاب کنید. نمی توانیم منکر آن شویم که تکنولوژی نقش بسزایی در آینده دارد. یادگیری مهارت هایی از جمله آشنایی با نرم افزار ها و کاربرد آن ها، در موفقیت های شغلی افراد نقش پر رنگی دارد. برای مثال یادگیری نرم افزار حسابداری برای حسابداران بسیار ضروری است.

مدیریت یا کارمند یک مجموعه که می خواهند آینده ی کاری خود را توسعه داده و تضمین کنند، می بایستی بر روی گسترش مجموعه ای از مهارت های خود از جمله استفاده از نرم افزار ها که تاثیر شگرفی در موفقیت شغلی آن ها دارد، تلاش کنند.


مطالعات انجام شده در تاثیر یادگیری نرم افزارها در موفقیت شغلی افراد

ارزش یک فرد در هر جایگاهی که هست زمانی بالا می رود که بتواند مهارت های نرم افزاری را هم زمان با مهارت های تکنیکی ترکیب کرده و پرورش دهد. اخیرا نظر سنجی ای بین کارمندان منابع انسانی انجام شد که نتیجه شگرفی داشت؛ حدود 94 درصد از کارمندان معتقدند که اگر مهارتی در استفاده از نرم افزار ها نداشته باشید، شانس شما در آینده برای انتخاب شغل مناسب و ارتقا در جایگاه های مدیریتی که هستید، بسیار کم خواهد بود. این در حالی است که شانس کارمندانی با تجربه تر و با سابقه کاری بیشتری که ضعف در استفاده از نرم افزار های کاربردی دارند، برای ارتقای شغل از افرادی با این مهارت، بسیارکم تر است.

نقش نرم افزار در موفقیت کارمندان

موفقیت های شغلی با استفاده از نرم افزار ها در بخش مدیریتی

مهارت های سخت اما کاربردی روزانه در حال تغییر و البته پیچیده تر شدن هستند که افراد با توجه به جایگاهی که دارند باید اطلاعات خود را در این زمینه به روز رسانی کنند. از سوی دیگر مهارت های نرم افزاری با پیشرفت تکنولوژی تغییر چشم گیری ندارند؛ اما مهارت های نرم افزاری به مرور زمان و جایگاه های شغلی ای که دارید، مرتبا باید به روز رسانی و بهبود یابند.

جالب است بدانید که یک از اساتید دانشگاه های مطرح جهان معتقد است که کمبود و نقص مهارت های نرم افزاری، دلیل اصلی ترد شدن کارمندان از محیط های کاری است. سوالی که پیش می آید این است که آیا این مهارت به راستی در زندگی شخصی و کاری تاثیر گذار است؟ در ادامه با ما همراه شوید تا در مورد موضوع موفقیت های شغلی با استفاده از نرم افزار ها بیشتر صحبت کنیم.

نرم‌افزار سامانه مودیان مالیاتی یک ابزار حیاتی برای کسب ها

ایجاد فعالیت در جایگاه مدیر در سازمان ها و شرکت ها، تنها تغییر جایگاه شغلی نیست؛ چرا که مسئولیت های جدید و سنگینی را با خود به همراه دارد. می توان گفت بخش عمده ای از کارها و صفاتی که یک مدیر عالی را از سایرین متمایز می کند، آگاهی و کاربرد مهارت های نرم افزاری است. مهارت های نرم افزاری که شما را همراهی می کنند تا در جایگاه خود بدرخشید و بهترین باشید، ارتباط مستقیمی با هوش هیجانی شما دارند.

افراد در جایگاه مدیر می بایستی فعالیت هایی را برنامه ریزی کنند که یک کارمند عادی و تازه کار، از انجام آن عاجز باشد. برای مثال، یک مدیر موفق می داند که استفاده از نرم افزار ها برای تسریع بخشیدن به انجام کار ها، کنترل کار ها، تعاملات وسیع با دیگر سازمان ها و…، برای رشد و نوآوری، از جمله وظایف او محسوب می شود.

معرفی نرم افزار: نرم افزار مغایرت بانکی

موفقیت های شغلی با استفاده از نرم افزار ها در بخش مدیریتی

مهارت های نرم افزاری در سایر عنوان های شغلی

مهارت های استفاده از نرم افزار ها محدود به مدیران و رهبران ارشد یک شرکت و سازمان نیست، چرا که امروزه مهارت استفاده از نرم افزار ها در تمامی جایگاه ها و اصناف برای موفقیت های شغلی جزو ملزومات است و افراد در هر جایگاهی که فعالیت دارند، می بایستی بر روی هوش هیجانی خود و استفاده از آن کار کنند.

با قاطعیت می توان گفت که هر چه مهارت افراد در استفاده از نرم افزار ها افزایش پیدا کند، موفقیت افراد در جایگاهی که دارند، بیشتر خواهد شد. برای مثال همه ی ما افرادی را در زندگی یا محیط کار خود می شناسیم که عملکرد و میزان پیشرفت شان همانند مدیر یا رهبر بخشی از کسب و کار است. در حالی که در محیط کار خود شغل و سمتی غیر از مدیریت خود ایفا می کنند.

واقعیت امر این است که تکنولوژی و پیشرفت روزانه آن، بر روی شغل در هر جایگاهی که دارند، تاثیر مستقیمی می گذارد. همانطور که آگاه هستید، اتوماسیون سازی می تواند بخش عمده یا در مواردی همه ی کار ها را با توجه به دستور العملی که به آن داده می شود، به بهترین نحو ممکن انجام دهد و جایگزین مناسبی برای نیرو های انسانی گردد. در این شرایط کارمندانی موفق هستند که مهارت و وظایفی که بر عهده دارند، از سوی ربات های ساخته شده و الگوریتم های طراحی شده، قابل جایگزین و اجرایی نباشد.

برای مثال ایجاد خلاقیت، فکر کردن، ارائه ایده های جدید در انجام کسب و کار ها و…، مهارت هایی هستند که هیچ ربات یا الگوریتمی بهتر از انسان نمی تواند از عهده ی آن بر بیاید. نرم افزار مدیریت منابع انسانی از جمله نرم افزارهای پرطرفداری است که امروزه به صورت گسترده استفاده می شود و مهارت در کار کردن با این نرم افزار می تواند در آینده شغلی افراد بسیار موثر باشد.


برای موفقیت شغلی با استفاده از نرم افزار ها، بهترین خود باشید

موفقیت در هر شغل و جایگاهی که هستید، مستلزم مهارت هایی خاص است که برای دستیابی به این موفقیت باید در این مهارت ها حرفه ای شوید. شما به عنوان یک مدیر، کارمند یا رهبر اصناف مختلف می بایستی با تقویت نقاط قوت خود، خود را از یک نیروی رضایت بخش، به یک نیروی عالی و متبهر تبدیل کنید. برای مثال امروزه موفقیت های شغلی با استفاده از نرم افزار ها، امری بدیهی است که اکثر افراد آن را به کار می گیرند. این مهارت ها به طور معمول در آگهی های استخدامی ذکر نمی شوند، اما دلیل اصلی تمایز افراد با یکدیگر در کار هستند.

به عنوان مثال مدیریت زمان و تمرکز، مهارت هایی هستند که با استفاده و کاربرد از نرم افزار ها، به خوبی قابل اجرا می باشند؛ این دو عامل که میزان بهره وری را افزایش می دهند، در بسیاری از عناوین شغلی از آن ها استقبال نمی شود. افرادی که چنین مهارتی را در خود پرورش می دهند، پروژه های محول شده را بیش از پیش آماده و تحویل می دهند.

امروزه موفقیت های شغلی با استفاده از نرم افزار ها، امری ضروری محسوب می شود. مدیران، کارمندان و نیرو ها در اصناف مختلف می توانند با پرورش مهارت خود در استفاده از نرم افزار ها، پیشرفت چشم گیری را در صنف و محیط کاری خود، تجربه کنند.

معرفی نرم افزار: نرم افزار وصول و مطالبات

موفقیت های شغلی با استفاده از نرم افزارها

نرم افزار های کاربردی


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو