close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

تاثیرات استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی

تاثیرات استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی

استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی

در هر جایی سخن از امور مالی یا حساب و کتاب می‌شود جای یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی خالی است. استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی برای فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای، عمده فروشی ها، خرده‌فروشی‌ها و سوپرمارکت های کوچک بسیار مناسب طراحی شده‌اند. این نرم افزارها به شما برای یک مدیریت اثربخش و موثر کمک بسزایی می‌کنند چرا که شما می‌توانید برای کنترل مخارج، ثبت ورود و خروج، اطلاعات افراد، موجودی انبار، مشخصات کالاها و… از این نرم افزارهای فوق‌العاده استفاده نمایید.

آنچه در ادامه خواهید خواند.

هدف استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی

استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی به شما امکان وارد کردن اطلاعات فروشگاه به آن برنامه را می‌دهند به این ترتیب شما با یک بار وارد کردن تمامی اطلاعات در این نرم افزار‌ها برای همیشه آن اطلاعات را در اختیار دارید و می‌توانید برای انجام عملیات‌های مختلف روی آن‌ها از این نرم افزار استفاده نمایید.

معرفی نرم افزار: نرم افزار خزانه داری

با نرم افزارهای فروشگاهی می‌توانید عملکرد فروشگاه خود را تبدیل به یک عملکرد صحیح و درست کنید به این ترتیب که این نرم افزارها اطلاعات زیادی از جمله سود، زیان، فروش، موجودی و…. را به صورت گزارش به شما ارائه می‌کنند و شما می‌توانید با اتخاذ تصمیمات صحیح عملکرد مجموعه خود را بهتر کنید.
اگر صرفه‌جویی در زمان برایتان مهم است و از خطاهای انسانی در محاسبات فروشگاهتان خسته شده‌اید بهتر است که هرچه سریعتر به سراغ یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی بروید.

استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی

تاثیراستفاده از نرم افزارهای فروشگاهی

گزارش‌گیری تاثیر بسیار مهمی در جهت تشخیص روند کاریتان خواهد داشت؛ هرچه گزارشات منظم‌تر و دقیق‌تری از عملکردتان در روز، ماه و سال داشته باشید می‌توانید میزان رشد و عملکرد مثبت یا منفی خودتان را ارزیابی کنید و برای بهبود آن تصمیماتی را بگیرید. نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی با قابلیت گزارش‌گیری که دارند می‌توانند به شما در این امر کمک شایانی کنند.

نحوه ی صدور و ارسال فاکتور به صورت الکترونیکی در ارسال صورتحساب به سامانه مودیان

محاسبات مالیات توسط نرم افزارهای فروشگاهی

یکی دیگر از تاثیرات مثبتی که این نرم افزارها برای مجموعه شما خواهند داشت کمک به محاسبه میزان مالیات است تا شما بهتر بتوانید برای آن برنامه‌ریزی کنید همچنین می‌توانید تمام جزئیات مالی خود را به مدیران بالادست خود به راحتی ارائه دهید.
خدمت دیگری که از این نرم افزارهای فروشگاهی می‌توان انتظار داشت و تاثیر مهمی در کسب و کار شما دارد مواردی هستند که باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شوند، یکی از این موارد قابلیت تهیه اسناد به صورت خودکار است مانند فاکتورها، سفارشات خرید و… که همگی به صورت خودکار ایجاد می‌شوند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن marketin-software-3.jpg است

معرفی نرم افزار: نرم افزار حسابداری انبار

یکی دیگر از این موارد که به صورت اتوماتیک کارها را انجام می‌دهد محاسبه سوابق و اطلاعات است به این ترتیب برای مثال مانده حساب مشتریان شما همیشه به‌روز خواهد بود.
اتصالات مختلفی اعم از نرم افزاری و سخت‌افزاری امکان متصل شدن به نرم افزارهای فروشگاهی را دارند که در تسریع فرایندهای مختلف مجموعه کمک می‌کنند، این اتصالات چیزهایی مانند بارکدخوان هستند که به صورت سخت‌افزاری به نرم افزار فروشگاهی شما متصل می‌شود و در سرعت بخشیدن در امر جستجوی کالا برای درج در فاکتور، شمارش کالاها و… بسیار موثر است.

محاسبات مالیات توسط نرم افزارهای فروشگاهی

جمع بندی

به طور کل نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی برای مجموعه‌های خرد و کلان بسیار کاربردی می‌باشند و امکان صرفه‌جویی در وقت، هزینه و انرژی را در اختیار شما قرار می‌دهند. با قابلیت‌های متعدد این نرم افزار‌ها شما از چالش‌های مالی که هر فروشگاهی ممکن است در آن قرار بگیرد قطعا سر بلند بیرون خواهید آمد.

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار انبار تعدادی امکان طبقه بندی پویا بابت مواد اولیه، کالاهای نیمه ساخته و محصول و سایر کالاهای موجود در انبار را متناسب با کسب و کار فراهم می سازد. همچنین ورود و خروج کالاها به سادگی و هماهنگ با فرآیندهای مرتبط و جاری در سازمان قابل مدیریت می باشد.
نرم افزار فروش فروشگاهی در کنار نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت فروش کلیه شعبه ها را فراهم می سازد. کلیه فرآیندهای اجرا شده در این نرم افزار با نرم افزارهای انبار، حسابداری انبار، حسابداری فروش و خزانه داری ارتباط دارند.
نرم افزار حسابداری انبار امکان ارزش گذاری کالاهای موجود در انبار را بر استاندارد های تعریف شده فراهم می سازد. قیمت گذاری کالاها در انبارها به تفکیک عوامل هزینه از ویژگی های خاص این نرم افزار می باشد.
نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت کلیه فرایندهای فروش، قیمت گذاری فروش کالاها به تفکیک گروه های مختلف مشتریان را فراهم می سازد. همچنین سیاست گذاری چگونگی مدیریت شعب در این نرم افزار انجام می شود.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو