close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

استخدام حسابدار بهتر است یا خرید نرم افزار های حسابداری؟

استخدام حسابدار بهتر است یا خرید نرم افزار های حسابداری؟

حرید نرم افزار های حسابداری

آیا امکان استفاده از نرم افزار حسابداری بدون نیاز به استخدام حسابدار و یا به العکس وجود دارد؟ با توجه به پیشرفت نرم افزار های ارائه شده برای مدیریت مالی، بسیاری از کارفرمایان بر این باورند که صرفا خرید نرم افزار های حسابداری برای مدیریت کسب و کار کفایت می کند. این مسئله نمی تواند درست باشد. بگذارید در قالب یک مثال ساده برای شما این مهم را توضیح دهیم.

اتومبیلی را در نظر بگیرید که توسط یک شرکت معتبر با آپشن های بینظیر تولید شده و امکان خرید و استفاده از آن فراهم است. این اتومبیل به میزان 80درصد اتومات عمل می کند و یک راننده مبتدی می تواند به راحتی به هر مقصدی که می خواهد برسد.

سوال اینجاست که در شرایط بحرانی مثل لغزندگی جاده، ترافیک سنگین و یا مواجهه با رانندگان ناشی و بی احتیاط، در جاده ای که امکان بروز حوادث وجود دارد، این خودروی مجهز چه واکنشی نشان خواهد داد؟
راننده مبتدی که صرفا با استفاده از سیستم های مسیر یاب و تعویض دنده و فرمان اتوماتیک می تواند این ماشین را براند، در چنین شرایطی چه عکس العملی نشان خواهد داد؟ در رابطه با ویژگی ها و کارایی منحصر بفرد این خودرو شکی نیست. اما یک راننده حرفه ای در شرایط بحرانی و شرایط مساعد، دقت کافی را برای کنترل وضعیت بکار می گیرد.

از طرفی دیگر، یک راننده حرفه ای می تواند با توجه به علائم و اختیار های هوشمند این اتومبیل مسیر های بهتری را انتخاب کند. مزیتی که همین راننده در یک اتومبیل ساده از آن محروم است و امکان خطا و بروز اشتباهات وجود خواهد داشت.

معرفی نرم افزار: سیستم صورت های مالی


نرم افزار ها و نقش آنها در کنترل امور

مزایای نرم افزارهای حسابداری بسیار گسترده هستند و به واسطه این مزایای در نظر گرفته شده، نرم افزارها کاربردهای بیشماری دارند. با توجه به گسترش سطح تکنولوژی و انجام کارها به وسیله کامپیوتر این امکان فراهم شده تا کاربران بتوانند با استفاده از نرم افزارها کارهای خود را به صورت متفاوتی به انجام برسانند.
حسابداری از آن دسته شغل‌هایی است که نیازمند سازماندهی کلان داده‌ها و اطلاعات مختلف با تلفیق محاسبات پیچیده است. برای انجام کلیه این امور صرفا به واسطه استخدام حسابداران زمان زیادی مورد نیاز است.

خرید نرم افزار های حسابداری

مزایای خرید نرم افزار های حسابداری برای حسابداران

نرم افزارهای به روز حسابداری در زمینه‌های بسیار متنوعی به کمک حسابداران آمده است. در نتیجه به کار آنها سرعت و نظم می بخشد. در واقع این نرم افزارها به دلیل قابلیت هایی مختلفی که دارند، به شکل قابل توجهی مورد توجه حسابدارن قرار گرفته ‌اند. محبوبیت این پدیده، نشان دهنده مزایای بیشمار آن است. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با مزایای این نرم افزار ها در کنار استخدام حسابداران می-پردازیم.

افزایش سرعت از مزایای نرم افزارهای حسابداری

در فضای این نرم افزارها حسابدار استخدام شده شما می تواند، فاکتورها و گزارش های لازم را تهیه کرده و به طور همزمان به پرداخت های بانکی شما بپردازید. افزایش سرعت انجام امور مالیاتی موجب شده که زمان فرد مدیریت شود و بتواند از این زمان در راستای یادگیری روش‌های جدید و یا امور مختلف استفاده کند.

افزایش دقت

احتمال بروز خطا در این نرم افزارها بسیار اندک است. در صورتی که تمامی داده‌های ورودی به نرم افزار، که توسط حسابدار وارد می گردد از صحت کافی برخوردار باشد، کلیه نتایج به دست آمده از نرم افزارهای حسابداری کاملاً دقیق خواهد بود. حسابداری به صورت دستی و سنتی موجب بروز خطا در یک محاسبه خواهد شد و تمامی نتایج حاصل را تحت تأثیر قرار دهد.

پشتیبانی انواع صورتحساب و ارسال صورتحساب به سامانه مودیان

صورتحساب های مالی

نرم افزارها اینگونه گزارش‌ها و صورتحساب ها را به صورت هفتگی به مدیران ارائه می دهند تا آنها در جریان کلیه امور قرار دهد. در نتیجه حسابدار شما می تواند در سریع ترین زمان ممکن گزارشات خود را در اختیار شما بگذارد.

مدیریت جریان نقدی

شما در جریان کامل پول های نقد خود قرار می گیرید. این نرم افزارها به شما کمک می کند تا مبالغ قابل پرداخت، بدهی ها، وام ها و دارایی های شرکت را مدیریت کرده و هر یک را در زمان مورد نیاز خود پرداخت کنید.

ارائه ی نمودارهای ترسیمی

با استخدام حسابدار حرفه ای از آمار و ارقامی که در اختیار دارید گزارشی کلی در قالب نمودار در اختیار خواهید داشت. گاهی درک این اعداد و ارقام مختلف برای مسئولان شرکت بسیار سخت خواهد بود، به واسطه نرم افزار نمودار تهیه خواهید کرد. استفاده از این نمودارها به منظور انتقال مطلب بسیار کارآمد است.

افزایش تمرکز

مدیریت امور مالی شرکت شما با استفاده از این نوع نرم افزارها متمرکز خواهد شد. شما می توانید با برنامه هایی از قبیل مدیریت موجودی، صورتحساب، حقوق و دستمزد و حتی ارتباط با مشتری را از داخل این نرم افزارها هدایت کرده و صرفا از یک نرم افزارها برای انجام تمامی این امور استفاده نمایید.

به روز رسانی امور

این نرم افزارها میبایست با توجه به قوانین جدید حاکم بر دنیای تجارت به روز رسانی گردند. چرا که قوانین و روش های موجود در حسابداری به طور مداوم در حال تغییر و تحول هستند. لازم است که حسابدار استخدام شده نیز از این تغییر و تحولات آگاهی داشته باشد و این قوانین جدید را اجرا نمایید.

در دسترس بودن داده ها

دسترسی ساده به کلان داده‌ها و اطلاعات موجود در رابطه با امور مالی از دیگر مزایای نرم افزارهای حسابداری هستند. با استفاده از این گونه نرم افزارها در هر زمان که بخواهید به این اطلاعات دسترسی دارید. نکته حائز اهمیت این است که شما باید در هنگام وارد کردن داده‌‌‌ها و اطلاعات لازم است دقت کافی را به کار ببرید. در نتیجه با با استخدام حسابدار می توانید دچار این مشکلات نشوید.

معرفی نرم افزار: سیستم خرید و تدارکات

خرید نرم افزار های حسابداری

جمع بندی

هنگامی که از یک سیستم کامپیوتری استفاده می کنید با استخدام حسابدار اشتباهات را کاهش داده و کمتر دچار سردرگمی می شوید. در واقع نرم افزارهای حسابداری با بررسی و به انجام رساندن امور مختلف حسابداری به شما کمک می کند که با اطمینان خاطر و بدون نیاز به بررسی و یا محاسبه مجدد به انجام امور بپردازد.
در شرکت‌های بزرگ یا ادارات دولتی که داده‌ها و اطلاعات زیادی وجود دارد. این نرم افزارهای کاربردی می‌توانند بسیار مفید واقع شود و تمامی این اطلاعات را به صورت جداگانه و مرتب سازماندهی کند. در نتیجه با می توانید با استخدام یک نیروی حرفه ای و به کار گیری نرم افزار های بروز، امور مالی مجموعه را به نحو احسنت مدیریت کنید.

سوالات متداول

  • افزایش سرعت و دقت
  • مدیریت جریان های نقدی
  • ارائه ی نمودارهای ترسیمی
  • افزایش تمرکز
  • در دسترس بودن داده ها

استخدام حسابدار اشتباهات را کاهش داده و کمتر دچار سردرگمی می شوید. در واقع نرم افزارهای حسابداری با بررسی و به انجام رساندن امور مختلف حسابداری به شما کمک می کند که با اطمینان خاطر و بدون نیاز به بررسی و یا محاسبه مجدد به انجام امور بپردازد.


نرم افزار های کاربردی

نرم افزار حسابداری انبار امکان ارزش گذاری کالاهای موجود در انبار را بر استاندارد های تعریف شده فراهم می سازد. قیمت گذاری کالاها در انبارها به تفکیک عوامل هزینه از ویژگی های خاص این نرم افزار می باشد.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو