close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

چگونه یک نرم افزار حسابداری رستوران خوب و مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه یک نرم افزار حسابداری رستوران خوب و مناسب انتخاب کنیم؟

نرم افزار حسابداری رستوران

مدیریت کردن هزینه‌های یک رستوران از جمله دغدغه‌های اصلی صاحبان رستوران‌ها به شمار می‌آید. بنابراین برای مدیریت درست رستوران انواع هزینه‌هایی که در رستوران پرداخت می‌شود، همانند هزینه خرید مواد اولیه جهت پخت غذا، هزینه تعمیر و نگهداری انواع دستگاه‌ها، حقوق کارکنان رستوران و… باید به خوبی محاسبه گردد تا ارزیابی روشنی از فروش غذا به صورت روزانه، ماهانه و سالانه بدست آید و بتوان از میزان سود و ضرر قطعی رستوران آگاه شد.

بنابراین استفاده از یک نرم افزار حسابداری رستوران مناسب می‌تواند موجب عملکرد بهتر مدیران گردد و در نتیجه نقش موثری در ارتقا و پیشرفت رستوران داشته باشد. به همین جهت در مقاله چگونه یک‌ نرم افزار حسابداری رستوران خوب و مناسب انتخاب کنیم؟ اطلاعات جامعی در این زمینه در اختیار مخاطبان قرار می‌دهیم.

امکانات بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

یک رستوران موفق تنها دارای غذای خوشمزه نیست، بلکه از مدیریت صحیحی نیز برخوردار است که لازمه آن داشتن نرم افزار حسابداری رستوران مناسب می‌باشد که از امکانات مختلف و مفیدی برخوردار است. برخی از امکانات بهترین نرم افزارهای حسابداری رستوران خوب به قرار زیر هستند:

حسابداری دقیق

حسابداری دقیق از جمله ویژگی‌های مهم بهترین نرم افزارهای حسابداری رستوران است، این نرم افزارها دارای امکانات پیشرفته هستند که امکان مدیریت درست حساب را به صاحبان رستوران‌ها می‌دهند. بنابراین می‌توان گفت این نرم افزارها تنها امکانات ابتدایی همچون مدیریت دریافت و پرداخت، بررسی انبار، ارائه صورت‌های مالی، حسابداری دارایی و… را ندارند بلکه از امکانات وسیع‌تری برخوردارند.

مدیریت حقوق کارکنان

نرم افزار حسابداری رستوران به راحتی میزان حقوق و دستمزد کارکنان رستوران را محاسبه می‌کند، بدین ترتیب صاحبان رستوران می‌توانند با توجه به آن حقوق پرسنل را پرداخت کنند و به تعهداتشان عمل نمایند.

نرم افزار حسابداری رستوران

بررسی دارایی‌های ثابت

همه کسب و کارها از دارایی‌های ثابتی برخوردار هستند، بنابراین نرم افزارهای مناسب حسابداری رستوران باید آخرین وضعیت دارایی رستوران را به صاحبانشان نشان دهند. این نرم افزارها سوابق هزینه، مخارج یک رستوران و میزان استهلاک و… را به خوبی محاسبه می‌نمایند، بدین ترتیب گزارش دقیقی از میزان دارایی ثابت رستوران ارائه می‌دهند.

معرفی نرم افزار: نرم افزار انبار تعدادی

پیش بینی فروش

یکی از چالش‌های صاحبان رستوران‌ها پیش بینی کردن میزان فروششان خواهد بود. بهترین نرم افزارهای حسابداری رستوران میزان درآمد و هزینه‌های رستوران را در بازه‌های زمانی گوناگون حساب می‌کند، بنابراین این امکان را به صاحبان رستوران می‌دهند تا به ارزیابی عملکرد مالی خود در زمان‌های مختلف بپردازند، در نتیجه از راه‌های گوناگون و نوین برای فروش بهتر و سوددهی بیشتر رستوران خود بهره ببرند.

بررسی موجودی

نرم افزارهای حسابداری رستوران همانند یک انباردار، گزارش دقیقی از مواد اولیه رستوران و اطلاعات مالی را ارائه می‌دهند، بنابراین این نرم افزارها برای مدیریت رستوران‌های بزرگ بسیار کارآمد هستند.

ویژگی‌های نرم افزار حسابداری رستوران مناسب

ویژگی‌های نرم افزار حسابداری رستوران از جمله موارد مهمی است که شما باید به هنگام خرید این نرم افزارها به آن توجه کنید. از این‌رو می‌توان برخی از مهمترین ویژگی‌های نرم افزار حسابداری رستوران را این چنین بیان کرد:

دارای رابط کاربری آسان

یک نرم افزار حسابداری رستورانی خوب، از رابط کاربری ساده برخوردار است، بنابراین سادگی این نرم افزار باعث می‌شود تا کارکنان جدید خیلی راحت‌تر کار با نرم افزار را یاد بگیرند و روند خدمت‌رسانی به مشتریان آسان‌تر گردد، در نتیجه استفاده بهینه‌تری از وقت و پول شود و تاثیر مثبتی بر کسب و کار رستوران بگذارد.

مدیریت میزهای رستوران

این ویژگی در نرم افزار حسابداری رستوران باعث می‌شود تا مدیریت بهتری بر روی میزهای موجود در رستوران انجام گردد. بنابراین استفاده از این سیستم علاوه بر بررسی تعداد رزروها و لیست‌های انتظار، این امکان را به مدیران می‌دهد تا بدانند در سالن‌های موجود کدام میز پر و کدام خالی است. بنابراین با ارائه خودکار نیرو به این میزها فرآیند خدمت رسانی به مشتریان را سرعت ببخشند و منجر به افزایش رضایت مشتریان گردند.

نرم افزار حسابداری رستوران

مدیریت رستوران از راه دور

با استفاده از این نرم افزارها، مدیران می‌توانند در صورتی هم که حضور مستقیم در رستوران نداشته باشند به تغییر دادن منوها، گزارش گیری، کنترل ساعات ورود و خروج کارکنان بپردازند. بنابراین استفاده از این نرم افزارها موجب بهبود عملکرد رستوران و افزایش تعداد مشتریان می‌گردد.

مدیریت موجودی

این ویژگی در نرم افزارهای حسابداری رستوران موجب می‌شود تا مدیران از میزان‌ مواد اولیه در انبار آگاه شوند و برای تهیه کردن یا نکردن این مواد اولیه برای پخت غذاهای مختلف تصمیم بگیرند. بنابراین وجود این نرم افزار با اطلاعات دقیقی که از انبار می‌دهد، مانع از تمام شدن منابع یا صرف هزینه‌های اضافه می‌شود.

معرفی نرم افزار: نرم افزار خزانه داری

منظم کردن برنامه‌ها

با استفاده از این نرم افزار می‌توان تغییرات مختلفی همانند تغییر در قیمت غذا، لیست غذا و… را به راحتی انجام داد. همچنین بر پرسنل رستوران و نحوه ارتباط آنها با مشتری به راحتی نظارت کرد و با بکارگیری زمان بندی موجود در این برنامه به فضای داخلی رستوران نظم مناسبی بخشید.

مطمئن و قابل اعتماد

بسیاری از افراد به دنبال استفاده از نرم افزارهای مطمئن هستند تا سفارشاتشان را به صورت آنلاین ثبت کنند، این نرم افزار راهی کارآمد و مطمئن جهت ثبت سفارشات و پرداخت‌های مشتریان است.

دسته بندی غذاها

از ویژگی‌های موثر این نرم افزار، گروه بندی انواع غذاها، نوشیدنی‌ها و سرویس‌های مختلف است. بنابراین با توجه به این ویژگی امکان ثبت سفارش مشتریان با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد و می‌توان پیشنهادات بیشتری به مشتریان ارائه داد.

نتیجه گیری

می‌توان گفت بکارگیری نرم افزار حسابداری رستوران خوب با امکانات متنوعی که دارد، موجب مدیریت بهتر رستوران خواهد شد.
از آنجایی که با استفاده از این نرم افزارها، امکان ثبت سفارشات مشتریان به صورت آنلاین، گزارش گیری جامع، برنامه ریزی مناسب و… مهیا می‌گردد، بنابراین این نرم افزارها بسیار مفید هستند.

از این‌رو در مقاله چگونه یک نرم افزار حسابداری رستوران خوب و مناسب انتخاب کنیم؟ اطلاعات مناسبی در مورد بهترین این نرم افزارها بیان کردیم تا آگاهی مخاطبان را در این زمینه افزایش دهد.

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت کلیه فرایندهای فروش، قیمت گذاری فروش کالاها به تفکیک گروه های مختلف مشتریان را فراهم می سازد. همچنین سیاست گذاری چگونگی مدیریت شعب در این نرم افزار انجام می شود.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو