close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
 • پشتیبانی
 • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

ویژگی های نرم افزار حسابداری

ویژگی های نرم افزار حسابداری

ویژگی های نرم افزارهای حسابداری

نرم افزارهای حسابداری با پیدایش خود کمک بزرگی به کاربران در سرتاسر جهان کرده‌اند، مزایا و ویژگی های نرم افزار حسابداری، به شما کمک می‌کنند تا بتوانید به خوبی اوضاع کسب و کارتان را سر و سامان دهید. امروزه نرم افزار حسابداری مختلفی برای استفاده‌های مختلف در دسترس هستند که هرکدام امکانات متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

آنچه درادامه خواهید خواند.

هدف استفاده از نرم افزار حسابداری

بسته به اینکه شما چه نوع کاربری هستید، چه انتظاری از برنامه حسابداری خودتان دارید و اینکه چقدر قصد هزینه کردن برای نرم افزارهای حسابداری خود را دارید، نرم افزارهای حسابداری ویژگی های متفاوتی دارند.

هدف استفاده از نرم افزار حسابداری

اگر قصد دارید تا یک کسب و کار حرفه‌ای را راه‌اندازی کنید و ردیابی دقیقی از معاملات مالی خود داشته باشید، قطعا یک نرم افزار حسابداری به شما کمک شایانی خواهد کرد چرا که در واقع این نرم افزارها حکم یک کمک دفتردار یا حسابدار را در شرکت یا سازمان شما دارند.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری

 • بهره‌وری
 • کنترل داده‌ها
 • سرعت دسترسی به داده‌ها
 • دقت بالا
 • بروز بودن داده‌ها
 • ایجاد خودکار اسناد
 • و…

به دلیل داشتن بهره‌وری بالای ویژگی های نرم افزار حسابداری شما شاهد صرفه‌جویی در منابع و زمان خود خواهید بود و به واسطه سرعت بالای دسترسی به داده‌ها، شما می‌توانید در هر زمان و مکانی به داده‌های خود دسترسی داشته باشید.

معرفی نرم افزار: نرم افزار مدیریت انبار

ایجاد خودکار اسناد نیز می‌تواند در سرعت کار تاثیر بسزایی داشته باشد همچنین در انواع چاپ‌ها مانند چاپ فاکتور، سفارش خرید و…. کمک خوبی برای شما خواهد بود. با داشتن قابلیت کنترل داده نرم افزارهای حسابداری شما می‌توانید برای مثال ترازنامه را به بهترین شکل به اتمام برسانید همچنین با در دست داشتن اطلاعاتی که همیشه به‌روز هستند شما همیشه از آخرین اطلاعات باخبر باشید مانند مانده حساب مشتریانتان و…

مزایای یک نرم افزار حسابداری

جدای از مسائلی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم انتخاب یک نرم افزار حسابداری مناسب برای کسب و کارتان امریست بسیار مهم و حیاتی؛ مهم بودن این امر شاید در درجه اول برای شرکت‌های نوپا مانند استارت‌آپ‌ها زیاد مهم نباشد و فکر کنند مسئله‌ پیچیده‌ای نیست ولی پیچیدگی جریان آنجایی مشخص می‌شود که شما صاحب یک شرکت بزرگ با حجم اطلاعات بالا هستید و این کار ثبت اتفاقات مالی را سخت می‌کند، پس بهترین گزینه برای اینکه در آینده به مشکل نخورید انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری است.

اما به راستی انتخاب یک نرم افزار حسابداری مناسب برای کسب و کارتان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

محاسبات راحت و دقیق حقوق و دستمزد در سامانه واسط مالیاتی

مهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خوب

رابط کاربری جذاب و آسان

رابط کاربری در درجه اول اولویت‌ها قرار دارد چرا که شما قرار است همیشه با آن سروکار داشته باشید، اگر رابط کاربری نرم افزار حسابداری شما برای شما جذابیت بصری نداشته باشد شاید بعد از مدت کمی کارکردن با آن نرم افزار دیگر انرژی لازم را نداشته باشید.

در کنار رابط کاربری زیبا، سادگی و آسانی نحوه کارکردن با نرم افزار معیار بسیار مهم است. برای مثال شما نباید برای انتخاب یک گزینه ساده زمان زیادی را صرف کنید و گزینه‌های پرکاربرد همیشه باید به سریعترین نحو ممکن در دسترس شما قرار بگیرند.

معرفی نرم افزار: نرم افزار خزانه داری

صفحه اصلی جامع

یکی ازمهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری شما همان صفحه‌ای است که شما با آن زیاد سروکار خواهید داشت پس این صفحه باید دسترسی‌های سریعی به امکانات و بخش‌های مختلف نرم افزار به شما بدهد تا بتوانید هرچه سریعتر به خواسته خود برسید.

صفحه اصلی نرم افزار حسابداری

قابلیت تغییر پیش‌فرض‌های نرم افزار

این امکان قابلیت مهمی برای یک نرم افزار محسوب می‌شود و صرفا هم به نرم افزار حسابداری محدود نمی‌شود؛ نرم افزار حسابداری شما باید قابلیت شخصی‌سازی برنامه را به شما بدهد تا شما مجبور نباشید همیشه با امکانات و قابلیت‌های پیش‌فرض نرم افزار کار کنید بلکه باید بتوانید براساس نیازهای کسب و کارتان ویژگی‌های نرم افزار را تغییر دهید.

امنیت

امنیت مهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری به شمار می رود، خصوصا نرم افزارهای حسابداری که داده‌ها و اطلاعات مهمی در آن‌ها وجود دارند. نرم افزاری که انتخاب می‌کنید باید از نظر امنیتی امتحان خود را پس داده باشد و بتواند این اطمینان را به شما بدهد که هیچ وقت نرم افزار شما هک نخواهد شد و سایر حملات نرم افزاری روی آن تاثیر نخواهد داشت.

ویژگی نرم افزارهای حسابداری خوب

هماهنگی با CRM

نرم افزار حسابداری شما باید بتواند تا با CRMهای مختلفی که موجود هستند ارتباط برقرار کند و شما نباید در اتصال به این سیستم‌ها به مشکل بربخورید.

معرفی نرم افزار: نرم افزار BOM

امکان انتخاب فعالیت‌های گسترده

امور مالی کلا مسئله پیچیده‌ای برای یک کسب و کار است و ابزارها‌ و امکانات زیادی برای مدیریت امور مالی نیاز است. نرم افزار حسابداری که انتخاب می‌کنید باید بتواند از فعالیت‌های مختلف مورد نیاز برای امور مالی شما پشتیبانی کند.

آپدیت و پشتیبانی

نرم افزاری که انتخاب می‌کنید باید حتما خدمات پشتیبانی خوبی داشته باشد چرا که بعضا نرم افزارها به دلایل مختلف به مشکلاتی بر‌ می‌خورند که از دست شما کاری ساخته نیست و حتما باید با پشتیبانی آن نرم افزار ارتباط برقرار کنید تا آن‌ها مشکل را حل کنند. داشتن قابلیت آپدیت یا بروزرسانی نیز در نرم افزارهای حسابداری بسیار مهم است تا بتوانید همواره خودتان و نرم افزارتان را بروز نگه دارید و از قابلیت‌های جدیدی که برای مدیریت امور مالی رونمایی می‌شود استفاده کنید.

امکان افزودن قابلیت‌های مختلف به نرم افزار(ماژول‌ها)

هر نرم افزاری برای خود امکانات پایه‌ای را در نظر گرفته، اما شاید آن امکانات برای شما مناسب نباشند و شما بخواهید امکانی را خودتان به آن اضافه کنید یا از جایی قابلیت خاصی را تهیه کنید و به نرم افزارتان اضافه کنید؛ به این امر قابلیت افزودن ماژول گفته می‌شود،

معرفی نرم افزار: نرم افزار تحلیل صورت های مالی

ماژول‌ها به شما کمک می‌کنند تا قابلیت‌های تازه و جدیدی را که نرم افزار شما ندارد به آن اضافه کنید. پس نرم افزار حسابداری شما حتما باید از ویژگی نصب ماژول‌ها پشتیبانی کند.
یک نرم افزاری حسابداری با داشتن 8 ویژگی که در بالا ذکر شد می‌تواند گزینه خوبی برای استفاده شما در کسب و کارتان باشد، نرم افزار حسابداری پویا سافت همه ی این 8 ویژگی را دارا می باشد.

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار حسابداری انبار امکان ارزش گذاری کالاهای موجود در انبار را بر استاندارد های تعریف شده فراهم می سازد. قیمت گذاری کالاها در انبارها به تفکیک عوامل هزینه از ویژگی های خاص این نرم افزار می باشد.
نرم افزار حسابداری فروش امکان مدیریت کلیه فرایندهای فروش، قیمت گذاری فروش کالاها به تفکیک گروه های مختلف مشتریان را فراهم می سازد. همچنین سیاست گذاری چگونگی مدیریت شعب در این نرم افزار انجام می شود.
نرم افزار خزانه داری امکان مدیریت کلیه فرایندهای مرتبط با وجوه نقد سازمان را فراهم می سازد. تهیه گزارش های گردش وجوه نقد در بازه های زمانی مختلف تصمیم گیری های مدیریتی را ساده تر می سازد.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو