close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
 • پشتیبانی
 • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

معرفی نرم افزارهای کاربردی در اتوماسیون اداری

معرفی نرم افزارهای کاربردی در اتوماسیون اداری

نرم افزارهای کاربردی در اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری، فناوری و یا ابزاری است که باعث کاهش کار و کارآمدتر شدن فرایندها می شود. فناوری اتوماسیون در زمینه هایی مانند ذخیره سازی و مدیریت داده ها، امنیت، حقوق و دستمزد و موارد دیگر می تواند باعث صرفه جویی در زمان، پول و منابع یک کسب و کار شود. به عنوان مثال، برای بیشتر شرکت ها مواردی همچون: نگهداری اطلاعات، ورود به سیستم و ثبت موجودی، اقدامات طاقت فرسایی هستند، اما با استفاده از نرم افزارهای کاربردی در اتوماسیون اداری و ابزار تجزیه و تحلیل داده ها، انجام این وظایف بسیار ساده تر خواهند شد.

درحالی که نرم افزارهای اتوماسیون اداری بیشماری وجود دارد، ما در این مقاله به برخی از نرم افزارهای کاربردی در مهم ترین و اساسی ترین بخش های یک سیستم اداری پرداخته ایم.


نرم افزارهای اتوماسیون اداری در مدیریت کارمندان

Expensify

شرایطی را در نظر بگیرید که کارمندان به جلسات و یا سفرهای کاری رفته اند و باید فاکتور تمام هزینه ها را جمع آوری کنند و تحویل تیم مالی دهند. تیم مالی نیز باید تمام رسیدها را بررسی و در صورت تائید، هزینه را به کارمندان پرداخت کند.

بی شک این فرایند برای کارمندان، تیم مالی و در نهایت عملکرد شرکت، به شدت فرسایشی و چالش برانگیز است. در چنین مواردی می توان از نرم افزارهایی مانند Expensify جهت دریافت و پرداخت هزینه ها استفاده کرد. کارمندان توسط Expensify می توانند در هر موقعیتی به برنامه وارد شوند و رسیدها را اسکن کنند . درواقع با کمک این نرم افزار، اطلاعات به روش ساده تری به بخش حسابداری منتقل می شود و کارمندان می توانند روند گزارش هزینه ها را بهبود ببخشند.

معرفی نرم افزار: سیستم حسابداری

نرم افزارهای کاربردی در سیستم اتوماسیون اداری

Nexenta

با رشد کسب وکار، تعداد پرونده های دیجیتالی شرکت ها نیز بیشتر خواهد شد. این موضوع می تواند هارد دیسک ها و رایانه های اداری را تحت فشار قرار دهد. ذخیره سازی ایمن این پرونده ها از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا کارمندان، مشتریان و شرکای شما نیاز به دسترسی و اشتراک گذاری داده ها دارند.

نرم افزارهایی مانند Nexenta که یک بستر منبع باز ذخیره سازی فایل است، روندهای این چنینی را ساده تر خواهد کرد. این سرویس انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد ذخیره سازی فایل ها را به روش هایی متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید. علاوه براین، Nexenta مدیریت پرونده ها را ساده تر خواهد کرد و از داده ها در برابر آسیب و دسترسی غیرمجاز محافظت می کند.

Nexenta از نرم افزارهای اتوماسیون اداری

Ipswitch

گاهی اوقات نیاز است پرونده های ذخیره شده، به اشتراک گذاشته شوند. داده های سازمان ها اغلب شامل اطلاعات حساس مشتریان می باشد و سازمان ها برای اشتراک گذاری این داده ها باید دقت زیادی داشته باشند.

Ipswitch یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار است که به عنوان راهکاری کارآمد در این زمینه، نرم افزاری با همین نام ارائه می دهد. نرم افزار Ipswitch با مدیریت انتقال داده ها به بهترین شکل ممکن به تعاملات تجاری کمکی بزرگ می کند. بزرگ ترین ویژگی این نرم افزار، قابلیت مقیاس بندی آن است. علاوه براین، با استفاده از این نرم افزار، سیستم ها می توانند بر فرایند انتقال و اشتراک گذاری داده ها، نظارت و کنترل داشته باشند.

نرم افزارهای اتوماسیون اداری در مدیریت کارمندان

seafile

با نرم افزار seafile می تونید مطمئن شوید که دیگر هرگز پرونده ای را از دست نمی دهید. Seafile با استفاده از ابزار همگام سازی که قابل اعتماد ، خودکار و در پس زمینه کار می کند ، به طور مداوم از اطلاعات شما در cloud پشتیبان تهیه می کند. Seafile دارای یک الگوریتم همگام سازی قابل اعتماد است که سیستم های شما را به روشی قوی پشتیبانی می کند. نه تنها در زمان واقعی از داده های خود پشتیبان تهیه می کنید، بلکه قسمت تاریخچه در این نرم افزار به شما امکان می دهد به راحتی آنچه از دست داده اید بازیابی کنید.

امکانات :

 • دسترسی به پرونده موبایل
 • مشتری Seafile Drive
 • مدیریت دانش
 • ویرایش فایل و عکس فوری
 • قفل کردن پرونده
 • ویرایش و نویسندگی آنلاین
 • گزارش حسابرسی
 • اشتراک فایل و کنترل مجوز
 • امنیت و رمزگذاری
 • مدیریت کاربر و ورود به سیستم
 • پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات
 • ادغام

okta

okta نرم افزاری است که تنها استفاده از یک مجموعه اعتبار، مانند نام کاربری و رمز عبور، ورود به سیستم برای دسترسی به چندین برنامه را میسر می کند. Okta یکی از پلتفرمهای پیشرو برای شرکتهای در حال رشد جهت ساده سازی چگونگی دستیابی کارمندان به سیستمهای داخلی است. Okta به کارمندان اجازه می دهد تا از یک نام کاربری و رمز عبور برای ورود به هر برنامه نرم افزاری مورد نیاز در محل کار خود استفاده کنند.

امکانات

 • ورود به سیستم تنها
 • احراز هویت چند عاملی
 • مدیریت چرخه زندگی
 • فهرست جهانی
 • مدیریت دسترسی API
 • دسترسی پیشرفته سرور
 • احراز هویت چند عاملی
 • احراز هویت
 • مجوز
 • ادغام B2B
 • مدیریت چرخه زندگی
 • مدیریت کاربر
okta

نرم افزارهای کاربردی در اتوماسیون اداری بخش مدیریت تسهیلات

Kisi

ممکن است سیستم ها با توجه به نیازهای تجاری شان، نیاز به استخدام کارمندان بیشتری داشته باشند. این بدان معناست که، روزانه افراد بیشتری وارد یا خارج شرکت ها خواهند شد. از طرف دیگر، زمانیکه کارمندان کار خود را ترک می کنند، سازمان ها نیاز دارند کلیه دسترسی آن ها به سیستم های سازمان را لغو کنند. Kisi نرم افزاری است که از طریق تلفن های هوشمند، امکان کنترل دسترسی ها را فراهم می کند.

به این ترتیب، کسب وکار ها می توانند در صورت لزوم دسترسی کارمندان را از راه دور اعطا و لغو کنند. علاوه براین، اقدامات پرهزینه و چالش برانگیزی مانند چاپ کارت های شناسایی جهت اجازه ورود افراد به ساختمان شرکت را از بین می برد. به طورکلی می توان گفت؛ Kisi یک سیستم کنترل دسترسی ابری است که فناوری ورود بدون کلید را برای دفتر، اتاق سرور و سایر مناطق محافظت شده سازمان ها فراهم میکند.

معرفی نرم افزار: نرم افزار تسهیلات بانکی

نرم افزارهای اتوماسیون اداری در مدیریت تسهیلات

Ring

کسب وکارها ممکن است به دلایل مختلف مجبور به پذیرفتن بازدیدکنندگان متعدد باشند. در این صورت بزرگترین دغدغه، مسائل امنیتی خواهد بود. نرم افزار Ring به سیستم ها امکان می دهد تا با امکاناتی مانند: فیلم برداری HD با زاویه دید عریض، تشخیص هوشمند حرکت و ضبط ابر، بازدیدکنندگان را قبل از ورود به سازمان مشاهده و شناسایی کنند. ادغام این نرم افزار با Kisi، به سیستم ها اجازه می دهد نه تنها بازدیدکنندگان پشت در را مشاهده کنند، بلکه به سرعت به آن ها دسترسی و اجازه ورود دهند.

نرم افزارهای کاربردی در سیستم اتوماسیون اداری

نرم افزارهای اتوماسیون اداری در فناوری اطلاعات

1Password

1Password، نرم افزار مدیریت رمز عبور است که برخی فرایندهای سیستم را برای کارمندان ساده تر می کند. درواقع، افراد شرکت به جای اینکه جزئیات و اطلاعات مورد نیاز جهت ورود به سیستم را در مرورگرها و یا دفترهای یادداشت ذخیره کنند، می توانند این اطلاعات را در 1Password ذخیره سازی نمایید.

به این ترتیب برای دسترسی به هر گذرواژه، نیاز دارند فقط یک گذرواژه را به عنوان پسوورد اصلی به خاطر بسپارند. این نرم افزار باعث می شود، تیم IT با درخواست هایی مبنی بر تنظیم مجدد رمز عبور روبرو نشود. از آنجا که افراد فقط باید یک گذرواژه اصلی را در ذهن خود نگه دارند، احتمال اینکه آن رمز را فراموش کنند بسیار کم است. اما چنانچه چنین اتفاقی نیز رخ دهد، با داشتن ویژگی بازیابی حساب، امکان بازنشانی گذرواژه ها را در اختیار مدیران قرار می دهد.

افزونه واسط به همراه نرم افزار واسط مالیاتی
نرم افزارهای کاربردی در سیستم اتوماسیون اداری

Spoke

Spoke، یک سیستم تیکت گذاری نوآورانه و دانش بنیان است که در حین استفاده، آموزش های مورد نیاز را نیز ارائه می دهد. زمانیکه کارمندان یک سیستم اداری با سوالی مواجه می شوند و یا به به پشتیبانی فناوری اطلاعات نیاز پیدا می کنند، لازم نیست تیکتی در این زمینه ثبت کنند. آن ها می توانند سوالات و یا درخواست های خود را با Spoke در میان بگذارند.

نحوه کار Spoke به این صورت است که؛ وقتی تیم فناوری اطلاعات در Spoke به سوال و یا درخواستی پاسخ می دهد، این پاسخ ها به پایگاه دانش سیستم ها اضافه خواهد شد. سپس Spoke از هوش مصنوعی جهت تفسیر کوئری ها و یادگیری ماشین جهت تعیین بهترین پاسخ موجود استفاده می کند. در نتیجه اعضای تیم IT زمان کمتری را به پاسخ دادن به درخواست های تکراری اختصاص می دهند، افرادی که نیاز به پشتیبانی دارند مدت زمان کمتری را در انتظار کمک می گذرانند و همه افراد زمان بیشتری برای انجام کارهای مهم و استراتژیک خواهند داشت.

Spoke از نرم افزارهای اتوماسیون

Fleetsmith

Fleetsmith ابزاری جهت مدیریت دستگاه است و برای شرکت هایی که از دستگاه های اپل استفاده می کنند، طراحی شده است. سیستم ها و سازمان ها به جای ردیابی تمام دستگاه های شرکت در یک صفحه گسترده پیچیده، می توانند با Fleetsmith تمام داده های مورد نیاز جهت بررسی وضعیت و سلامت دستگاه های شرکت را ضبط کنند.

زمانیکه کارمند جدیدی در یک سیستم شروع به کار می کند، سیستم ها باید اطلاعات مربوط به دستگاه ها را در Fleetsmith به روز کنند و کاربر را به تیمی ارجاع دهند که امکان دسترسی به برنامه های مناسب را در اختیار او قرار دهد. بنابراین، آن کاربر به همه برنامه هایی که برای شروع روز اول نیاز دارد دسترسی خواهد داشت.

نرم افزارهای کاربردی در اتوماسیون اداری

نرم افزار های کاربردی

نرم افزار انبار تعدادی امکان طبقه بندی پویا بابت مواد اولیه، کالاهای نیمه ساخته و محصول و سایر کالاهای موجود در انبار را متناسب با کسب و کار فراهم می سازد. همچنین ورود و خروج کالاها به سادگی و هماهنگ با فرآیندهای مرتبط و جاری در سازمان قابل مدیریت می باشد.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو