close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
  • پشتیبانی
  • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
  • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

معرفی و بررسی ویژگی‌های مختلف برترین ‌نرم‌افزار‌های erp دنیا

معرفی و بررسی ویژگی‌های مختلف برترین ‌نرم‌افزار‌های erp دنیا

برترین ‌نرم‌افزار‌های erp

امروزه رشد و پیشرفت انواع کسب و کار‌های کوچک و بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار است. در میان روش‌های گوناگونی که جهت ارتقای کسب و کار‌ها به کاربران پیشنهاد ‌می‌شود، استفاده از ‌نرم‌افزار‌های مربوطه ‌می‌تواند تا حد مطلوبی در این مسیر کاربران را یاری نماید. با اینکه این ‌نرم‌افزار‌ها از هزینه‌های معقولی برخوردار هستند، ‌می‌توانند خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه دهند. ‌نرم‌افزار‌های erp از جمله این برنامه‌ها هستند که در رشد بسیاری از تجارت‌ها تاثیر زیادی را گذاشته‌اند. در ادامه قصد داریم تا در ابتدا شما را به طور کلی با ویژگی‌ها و خدمات برترین ‌نرم‌افزار‌های erp آشنا کنیم و سپس به بررسی مختصری از انواع این ‌نرم‌افزار‌ها بپردازیم.

ویژگی‌های مثبت استفاده از برترین ‌نرم‌افزار‌های erp دنیا

نرخ استفاده مشتریان، انطباق پذیری راه حل‌ها، بازگشت سرمایه کاربران، وسعت و عمق کاربرد پذیری، پیاده سازی راحت، ادغام راحت با سیستم‌های طرف سوم، انعطاف پذیری در راه حل‌ها و توسعه راه حل‌هایی بر اساس رایانش ابری از جمله مواردی هستند که در ساخت و طراحی ‌برترین ‌نرم‌افزار‌های erp به کار گرفته شده‌اند. علاوه بر آن، راهنمای محصولات از جانب فروشندگان و کارآمدی آن‌ها از دیگر خدماتی است که به مشتریان ارائه ‌می‌شوند. همچنین آموزش راحت و مدیریت و کنترل تغییرات سازمانی از دیگر مزایای کار با برترین ‌نرم‌افزار‌های erp به شمار ‌می‌رود.

آنچه در ادامه مقاله “برترین ‌نرم‌افزار‌های erp دنیا” می خوانید:

نرم افزار SYSPRO ERP

نرم‌افزار syspro نوعی erp داخلی محسوب ‌می‌شود که برای دو دسته تولید کنندگان و توزیع کنندگان مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. عملکرد این ‌نرم‌افزار در زمینه کنترل و مدیریت کالا و اجناس، مدیریت عملکرد تولید، کنترل سفارشات، کنترل میزان تولید و دیگر بخش‌ها فعالیت دارد. این برنامه دارای ویژگی‌هایی است که آن را ‌می‌تواند از دیگر ‌نرم‌افزار مشابه خود تمایز نماید. ردیابی، آنالیز و تجزیه و تحلیل فروش، قیمت گذاری‌های بهینه، ثبت اطلاعات و خصوصیات مربوط به محصولات و ارائه گزارش مالیات ناشی از فروش از قابلیت‌های خاص این ‌نرم‌افزار به شمار ‌می‌رود.

همانطور که ‌می‌دانید هر برنامه دارای مزایا و معایب ویژه خود ‌می‌باشد. پیش از هر گونه تصمیم گیری پیشنهاد می‌کنیم ابتدا نکات مثبت و منفی ‌نرم‌افزار مد نظر خود را در نظر بگیرید.

معایب ‌نرم‌افزار syspro erp

از جمله معایب ‌نرم‌افزار syspro erp آن است که داده‌ها و اطلاعات مشترک به شخصی سازی نسبتا زیادی وابسته است. انواع فرم‌های چاپی داخلی نظیر سفارش‌های خرید محصولات، سفارشات فروش و همچنین فاکتور‌ها را به کاربران ارائه نمی‌دهد. علاوه بر این موارد ساخت و اجرای گزارشات سفارشی بدون هیچ‌گونه پشتیبانی فناوری اطلاعات مسیر دشواری را برای کاربران به دنبال خواهد داشت و نیز از رابط کاربری بصری برخوردار نمی‌باشد.

معرفی نرم افزار: نرم افزار حسابداری فروش

نرم افزار SYSPRO ERP

نرم افزار SAGE ERP

این ‌نرم‌افزار دارای مزایا و محدودیت‌های ویژه خود ‌می‌باشد که در ادامه به بررسی برخی از آنها ‌می‌پردازیم.
این ‌نرم‌افزار برای کاربران امکان جمع آوری اطلاعات و داده‌ها از گردش کار را فراهم ‌می‌سازد و از آنها در جهت اطلاعات‌رسانی و نیز ساده‌سازی عملیات استفاده ‌می‌نماید. فروش و کنترل مالی جهت کاهش زمان صرف شده برای ورود اطلاعات به صورت دستی و همچنین انواع ارتباطات میان تیم فروش ‌می‌تواند به کمک اجرای اتوماسیون در فرایند‌های مختلف در کیفیت بالاتری به کاربران ارائه شوند. افزون بر این مطالب، قابلیت استقرار داخلی را نیز دارا ‌می‌باشد و برای تما‌می ‌مشاغل و صنایع متفاوت قابل اجرا ‌می‌باشد.

معایب نرم افزار SAGE ERP

این ‌نرم‌افزار همانند هر برنامه دیگری از محدودیت‌هایی نیز برخوردار است. کار کردن با نسخه تحت وب این برنامه برای کاربران ویندوز چندان مطلوب و خوشایند نیست. ماژول منابع انسانی خصوصیات قوی را به کاربران ارائه نمی‌دهد. همچنین کاربران نمی‌توانند به صورت سریع و در مدت زمان کم به بررسی وضعیت موجودی‌ها بپردازند. این برنامه در ثبت سفارش‌های فروش از انواع سفارش‌های برگشتی هیچ گونه پشتیبانی را انجام نمی‌دهد.

نرم افزار ORACLE ERP

لرم، ‌نرم‌افزاری مقیاس پذیر و یکی از برترین ‌نرم‌افزار‌های erp در دنیا است که فعالیت آن مبتنی بر ابر ‌می‌باشد. این برنامه ‌می‌تواند انواع کسب و کار‌های متوسط تا بزرگ در حال پیشرفت و رشد را مورد هدف خود قرار دهد. لرم، برنامه‌ای جامع است که به کاربران کمک ‌می‌کند تا انواع فرایند‌های دفتری و عملیات خود را با استفاده از گردش کار، اتوماسیون و گزارش گیری انجام دهد. که در نتیجه آن بهره وری در کسب و کار شما رشد و ارتقا پیدا ‌می‌کند.

معایب نرم افزار ORACLE ERP

این ‌نرم‌افزار دارای محدودیت‌هایی نیز در زمینه عملکرد خود ‌می‌باشد که در ادامه به بررسی هر یک ‌می‌پردازیم. این برنامه از شیوه‌ها و راه‌حل‌های توزیع کننده برخوردار نیست و پیاده سازی قوی ندارد. علاوه بر آن، این محصول در شرایط خرده فروشی، تبادلات الکترونیک اطلاعات و داده‌ها و نیز تولید و توزیع پیچیده تر دارای محدودیت‌هایی ‌می‌باشد که از معایب آن به شمار ‌می‌روند. نکته مهم به هنگام خریداری این ‌نرم‌افزار آن است که محدودیت‌ها و نیاز‌های مربوط به تجارت و کسب و کار خود را به خوبی شناسایی کنید و مطابق آن‌ها به خرید تصمیم بگیرید.

معرفی نرم افزار: نرم افزار انبار تعدادی

نرم افزار ORACLE ERP

نرم افزار SAP ERP‌

نرم‌افزار سپ، برای آن دسته از شرکت‌های کوچک و متوسطی طراحی شده که قصد مهاجرت از طریق سیستم‌های سطح پایه را دارند. پایه ساخت و طراحی این ‌نرم‌افزار بر اساس ماژول‌های اصلی جهت امور مالی، فروش و ارائه خدمات، موجودی، گزارش گیری و تولید ‌می‌باشد. نکته مهم درباره نحوه عملکرد این برنامه، ساده تر بودن کار با آن است. به همین جهت برای آن دسته از افرادی که فرایند‌های کسب و کارشان سر راست است، بسیار مناسب‌تر ‌می‌باشد.‌

نرم‌افزار سپ، انواع جریان‌های کاری نظیر کنترل و مدیریت زنجیره تامین، خدمات مالی و همچنین مدیریت ارتباط با مشتریان را تحت نظر دارد. علاوه بر این، از آنالیز و تجسم اطلاعات و داده‌ها به شکل آنی و لحظه‌ای جهت ساده سازی مواردی همانند برنامه ریزی تقاضا و نیز اصلاح فرایند‌های بانکی استفاده ‌می‌کند. این برنامه برای انواع شرکت‌های متوسط و کوچک طراحی شده است که اصول آن بر ابر مبتنی است. بدین منظور که کاربران در هر زمان و در هر موقعیت مکانی که باشند، ‌می‌توانند با اتصال به اینترنت به آن دسترسی داشته باشند.

نرم افزار MICROSOFT DYNAMIDS ERP

این ‌نرم‌افزار مجموعه‌ای از برنامه‌های تجاری ‌می‌باشد. این ‌نرم‌افزار این امکان را به کاربران ‌می‌دهد تا کسب و کار و تجارت خود را انجام دهند و در نهایت نتایج به دست آمده خود را با کمک بینش و آگاهی‌های هوش مصنوعی ارتقا بخشد. کاربران ‌می‌توانند اطلاعات و داده‌های خود را در تما‌می ‌بخش‌ها به اشتراک بگذارند‌.

در این صورت به نمایی حدود ۳۶۰ درجه‌ای از سازمان خود و نیز عوامل مانع موفقیت و رشد آن‌ها دست پیدا ‌می‌کنند. علاوه بر این، دیدگاه و بینش مشتریان را به سمتی سوق ‌می‌دهد تا نتایج بهتری کسب شود. ماژول‌های جامع آن از بخش‌های عملیات، فروش، خدمات، بازاریابی و تجارت پشتیبانی ‌می‌نماید. ‌نرم‌افزار شامل بخش‌های بازاریابی و فروش است که به صورت هوشمند و خودکار به رشد در فروش و همچنین برقراری ارتباط با مشتریان منجر خواهد شد.

معرفی نرم افزار: نرم افزار دريافت و پرداخت

برترین ‌نرم‌افزار‌های erp

معایب نرم افزار MICROSOFT DYNAMIDS ERP

این ‌نرم‌افزار همانند هر برنامه دیگری دارای معایب و محدودیت‌هایی است. به همین جهت است که به هنگام خرید باید این ‌نرم‌افزار را با انتظارات و نوع کسب و کار خود تطبیق دهید.

  • هزینه بالای خریداری این ‌نرم‌افزار از جمله نکات منفی آن محسوب ‌می‌شود که در این صورت است که کسب و کار‌های کوچک نمی‌توانند آن را تهیه نمایند.‌
  • رابط کاربری از دیگر معایب این ‌نرم‌افزار به شمار ‌می‌رود. انواع ویژگی‌ها و خصوصیات پیشرفته این برنامه به صورت بصری طراحی نشده‌اند که برای کاربران این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • از آنجایی که فرایند پیاده سازی، یک توسعه دهنده ماهر و متخصص را ‌می‌طلبد، بر اساس گزارشاتی که اعلام شده اجرای این بخش ‌می‌تواند کمی ‌با دشواری‌هایی همراه باشد.
  • پشتیبانی این سیستم ‌می‌تواند کمی به صورت آهسته انجام شود. بر اساس گزارشاتی که از کاربران به ثبت رسیده است، مدت زمان پاسخگویی آنها نسبتا طولانی بوده است.
  • بیشتر کاربرانی که در گزارشات منحنی یادگیری را از معایب این ‌نرم‌افزار ثبت ‌می‌کنند، گمان ‌می‌کنند که استفاده صحیح و کامل از این برنامه به آموزشی بی نقص و صحیح نیازمند است. مکان یابی و یا استفاده از بعضی خصوصیات این ‌نرم‌افزار بسیار دشوار و سخت بیان شده است و راهنمای کاربران به صورت مفصل در دسترس ‌نمی‌باشد.

سخن پایانی

پیش تر به بررسی مزایا و معایب برترین ‌نرم‌افزار‌های erp در دنیا پرداختیم. پیش از خرید حتما نسبت به محصول مد نظر خود آگاهی‌های لازم را کسب کنید. هزینه خریداری این محصولات با یکدیگر بنا بر کیفیت و خدماتی که ارائه ‌می‌دهند متفاوت ‌می‌باشد. از جهتی تما‌می ‌آنها با وجود تاثیرگذاری بسیاری که در زمینه رشد و پیشرفت کسب و کار شما دارند، از محدودیت‌هایی نیز برخوردار هستند. انتخاب هر کدام از برترین ‌نرم‌افزار‌های erp می‌بایست با در نظر گرفتن این نکات نیز باشد.

برچسب ها :

نرم افزار های کاربردی


مقالات مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو