close
ارتباط با ما
اطلاعات تماس اطلاعات تماس
 • پشتیبانی
 • ٨٨٥٣٢٩٧٩-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨٠-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨١-٠٢١
 • ٨٨٥٣٢٩٨٢-٠٢١
ایمیل منتظر نظرات و پيشنهادات ارزشمند شما هستيم
close

درخواست جلسه نمایش نرم افزارها

لطفا برای در خواست جلسه نمایش نرم افزارهای طرح اندیشان پویا اطلاعات فرم زیر را تكمیل كنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته شود.

نرم افزارهای کاربردی در حسابداری شرکت ها و موسسات

نرم افزارهای کاربردی در حسابداری شرکت ها و موسسات

نرم افزارهای کاربردی در حسابداری

نرم افزارهای کاربردی در حسابداری اهمیت زیادی در پیشرفت و ساماندهی به کارهای موسسات و شرکت ها دارند.موسسه ها همواره با چالش هایی در رابطه با ثبت هزینه و جزییات اطلاعات مالی، شامل هزینه های خروجی، هزینه های ورودی و سنجش سود و زیان روبرو هستند. نرم افزارها به موسسات کمک می کنند تا این چالش به راحتی برطرف شود.

این موضوع برای همه موسسات و کسب و کارها صدق می کند. از موسسات کوچک با میزان هزینه های محدود گرفته تا بزرگ ترین شرکت ها و موسسات، همگی نیاز به سیستمی یکپارچه برای مدیریت امور مختلف سازمان دارند. در ادامه با ویژگی های نرم افزارهای کاربردی در حسابداری برای موسسات و شرکت ها آشنا می شویم.

بهترین نرم افزارهای کاربردی در حسابداری

قیمت نرم افزارهای مورد نیاز شرکت ها و موسسات

نرم افزارهای کاربردی حسابداری مورد نیاز شرکت ها و موسسات، با قیمت های مختلفی عرضه می شوند و امکانات مختلفی دارند. نکته مهم در این رابطه آن است که گران قیمت ترین نرم افزار لزوما بهترین نرم افزار نیست. این که کدام نرم افزار برای کسب و کارهای مختلف مناسب است،بستگی به قابلیت هایی که شرکت به دنبال آن است، دارد.

شرکت های نرم افزاری هر کدام بسته به قابلیت هایی که از طریق نرم افزار در اختیار مدیران سازمان ها قرار میدهند، قیمت گذاری های مختلفی دارند. نرم افزارها و راهکارهای سازمانی پویا از جمله بهترین نرم افزار های ارائه ی راهکارهای سازمانی است که تلاش شده با توجه به قابلیت های فوق العاده آن، کمترین هزینه را برای صاحبان کسب و کار داشته باشد.

کاربرد نرم افزارهای حسابداری و مالی

نرم افزارهای حسابداری و مالی

یکی از نرم افزار های سازمانی که اکثریت سازمان ها از آن بهره می برند نرم افزار های حسابداری و مالی است از این رو ادامه ی مطلب را به بررسی بیشتر این نرم افزار ها اختصاص داده ایم. نرم افزارهای کاربردی در حسابداری می تواند به شیوه ای کاملا منظم و کارآمد اطلاعات مالی و هزینه های مختلف را سازماندهی و دسته بندی کند تا مدیریت امور مالی بخش های مختلف شرکت به بهترین شکل انجام شود.

در این نرم افزارها می توان میزان دریافت ها و پرداخت ها، حقوق کارمندان و پرسنل، میزان سود هر بخش از موسسه و سود کلی و… را به راحتی محاسبه کرد؛ بنابراین با استفاده از این نرم افزارها می توان ارزیابی دقیقی از وضعیت مالی شرکت داشت.


نرم افزار های حسابداری عمومی مورد نیاز شرکت ها :


نرم افزارهای کاربردی در حسابداری و مالی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

انواع متعددی از نرم افزارها برای موسسات حسابداری و مالی وجود دارند که توانسته اند با امکانات کاربردی خود، به نیازهای آن ها به خوبی پاسخ بدهند. اما این ویژگی ها و خصوصیات منحصربه فرد یک نرم افزار است که آن را تبدیل به کاربردی ترین و با ارزش ترین نرم افزار برای استفاده موسسه های حسابداری و مالی می کند، در ادامه مهم ترین ویژگی هایی را که یک نرم افزار کاربردی برای موسسات حسابداری و مالی می بایست داشته باشد را نام می بریم:

 • داشتن سابقه و امکانات با کیفیت
 • قیمت مناسب و کیفیت بالا
 • قابلیت پشتیبانی از گروه های شغلی مختلف
 • مدیریت امور مالی و محاسبات به بهترین شکل
 • محاسبات امور مالی و مدیریت هزینه های مختلف با سرعت و سهولت بیشتری
 • برخورداری از امکانات عالی و پاسخگویی به نیازهای مختلف کسب و کارها و موسسات گوناگون کوچک و بزرگ
 • قابلیت نظم دهی به امور مالی
 • رابط کاربری خوب و داشتن یک سیستم کاملا منظم برای ثبت داده ها در پایگاه داده
 • امکان استفاده موسسات مختلف در حوزه های گوناگون از امکانات نرم افزار حسابداری
 • امکان شخصی سازی محیط
ویژگی های نرم افزارهای کاربردی در حسابداری

چه موسساتی می توانند از نرم افزارهای حسابداری و مالی استفاده کنند؟

تمامی موسسات و شرکت ها درگیر امور مالی و حسابداری هستند. بنابراین استفاده از نزم افزارهای مالی و حسابداری در بسیاری از سازمان ها رایج است در این بین اصلی ترین موسساتی که برای مدیریت امور مالی و حسابداری خود می توانند از نرم افزارهای این حوزه استفاده کنند عبارتند از:

 • موسسات پیمانکاری
 • موسسات بازرگانی
 • شرکت های تولیدی
 • و …

نرم افزارهای کاربردی در حسابداری چه مزایایی برای سازمان دارد؟

 • متمایز کردن کسب و کار شما از سایر موسسات و رقبای موجود در بازار کار
 • طراحی کاربردی و منظم با توجه به احتیاجات، نوع فعالیت و درخواست شما
 • دادن توانایی های بیشتر به شما برای پاسخ دادن بهتر و سریع تر به موسسه در حال پیشرفت
 • منعطف بودن نرم افزار برای ایجاد تغییرات جدید
 • برآورده کردن احتیاجات شما و قابل تغییر بودن در هر مرحله ای که مورد نیاز باشد
 • جلوگیری از نواقص عملياتي
 • کیفیت بالا در خدمات قابل ارائه به مشتری ها
 • راحت تر شدن تعامل یا داد و ستد بین کارکنان و تصمیم گیری های مناسب تر
خرید نرم افزار واسط با قیمت مناسب در پویا سافت

دانش و تکنولوژی های مورد استفاده در نرم افزارهای مورد نیاز شرکت های مالی و حسابداری

با توسعه علم نرم افزارها، کارکنان موسسه ها نیز می بایست علم و دانش خود را همزمان با آخرین تغییرات و سیستم های مدرن تولید نرم افزارهای کاربردی در حسابداری مجهز نمایند، از جمله تکنولوژی هایی که اکنون در نرم افزارهای حسابداری و مالی به کار برده می شوند معماری چند لایه است که در زیر به صورت کامل شرح داده خواهد شد.

تکنولوژی معماری چند لایه که گاهی به اسم معماری n لایه نیز شناخته می شود یک روش مناسب است که در ساخت نرم افزارها مورد استفاده قرار می گیرد، به این شکل که سیستم نرم افزاری را در چند بخش قرار می دهد و بخش های جداگانه سیستم به شکل لایه های مستقل ساخته می شوند، این قسمت ها به غیر از این مورد که هر بخش وظایف خاص خود را دارد به یکدیگر نیز مرتبط هستند و به سایر بخش های نرم افزار سرویس می دهند؛ این کار جهت ساده تر بودن پردازش های سیستمی مورد استفاده قرار می گیرد.

سوالات متداول

در این نرم افزارها می توان میزان دریافت ها و پرداخت ها، حقوق کارمندان و پرسنل، میزان سود هر بخش از موسسه و سود کلی و… را به راحتی محاسبه کرد؛ بنابراین با استفاده از این نرم افزارها می توان ارزیابی دقیقی از وضعیت مالی شرکت داشت.

داشتن سابقه و امکانات با کیفیت، قیمت مناسب و کیفیت بالا، قابلیت پشتیبانی از گروه های شغلی مختلف، مدیریت امور مالی و محاسبات به بهترین شکل، محاسبات امور مالی و مدیریت هزینه های مختلف با سرعت و سهولت بیشتر، قابلیت نظم دهی به امور مالی

از جمله اصلی ترین موسساتی که برای مدیریت امور مالی و حسابداری خود می توانند از نرم افزارهای کاربردی استفاده کنند عبارتند از:موسسات پیمانکاری، موسسات بازرگانی، شرکت های تولیدی


نرم افزار های کاربردی

برای اينكه لزوم استفاده از نرم افزار واسط سامانه مودیان را بهتر درک كنيم چنين آغاز می كنيم كه، همانگونه كه می دانيد از ابتدای سال 1402 كليه موديان مالياتی يا بهتر بگوئيم تمامی پايانه های فروشگاهی ملزم به ارائه و ارسال فاکتور های خود به صورت  الكترونيكی در سامانه ی موديان كه توسط وزارت امور اقتصادی و دارائی توسعه يافته است، شده اند و می بایست به جای این که فروش خود را به صورت فصلی در سامانه معاملات فصلی درج نمایند، اقدام به ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان کنند اظهار فروش ثبت شده در سامانه و درج فاکتور در نرم افزار موجب ايجاد چالش های متعددی برای موديان مالياتی شده است. چالش های اتصال به سامانه مودیان و استفاده از نرم افزار سامانه مودیان روش های ارسال صورتحساب به سامانه مودیان ارسال صورتحساب های الکترونیکی مستقیم به سامانه ی موديان مالياتی از 3 طريق صورت می گيرد. بسياری از شركت های توليد كننده ی نرم افزار موجود در بازار هنوز موفق نشده اند كه نرم افزارهای خود را جهت بارگذاری صورت حساب های الكترونيكی به روز رسانی كنند و يا هنوز برخی از موديان اقدام به تهيه نرم افزار حسابداری و فروش جهت ثبت فاکتور در سامانه مودیان نكرده […]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماشا
معرفی
تماس
تماس
دمو
دمو